Taborni Časopis Izlet Poletni tabor v Završnici: V zavihek Dogodki smo dodali Taborni Čsopis Završnica 2023. Poglejte kaj se je dogajalo in kako so različni avtorji videli iste dogodke.
Prestavitev izleta - maj in Suhi vrh Izlet Maj in Suhi vrh: Zaradi snega na grebenu je izlet prestavljen na naslednji vikend - na nedeljo, 30.4. Prijave odprte do srede, 26.4. Upam, da bomo tokrat imeli več sreče (da do takrat ne bo več snežilo).
Prestavitev izleta Izlet Slivnica in Cerkniško jezero: Zaradi manjšega števila prijav in negotove vremenske napovedi, bo izlet na Slivnico 22. aprila 2023. Prijave so še odprte.
Prijave za tabor 2023 Izlet Poletni tabor v Završnici: Med aktualnimi dogodki je že razpis in prijavnica za letošnji tabor. Pohitite, da ne ostanete brez šotora.
PRELOŽITEV KOLESARJENJA Izlet Kolesarjenje: Ormož - Sv. Urban - Ormož: Spoštovani! Zaradi slabe vremenske napovedi prestavljamo kolesarjenje na 3 soboto v mesecu aprilu! Prosimo za razumevanje!

Za vas pripravljamo
nedelja, 21. april 2024
Tolsti vrh nad Celjsko kočo
sreda, 24. april 2024
Pohod ob polni luni-Ivanjkovci-Jeruzalem (Nadmorska višina: 328 m)
sobota, 27. april 2024
Grossglokner
nedelja, 28. april 2024
Kolesarjenje ob Dravi od Ormoža do Varaždina

Za nami je
sobota, 13. april 2024
Gradiška tura
nedelja, 7. april 2024
Slovenska planinska pot ( Predmeja-Čaven-V.MModrasovec-Iztokova koča pod Golagi-Mali Golak-Koča Edmunda Čibeja v Tihi Dolini)
ponedeljek, 25. marec 2024
Pohod ob polni luni na HUM (266m)

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-19
Od aprila do oktobra: 19-20
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Tolsti vrh nad Celjsko kočo
Pohod ob polni luni-Ivanjkovci-Jeruzalem
Grossglokner
Kolesarjenje ob Dravi od Ormoža do Varaždina
Kolesarjenje po OPP
Košenjak
Golica
Planina nad Vrhniko
Lepenatka
Pohod ob polni luni na Donačko Goro

Gradiška tura
Slovenska planinska pot
Pohod ob polni luni na HUM (266m)
Šmohor
Triglav
Krakovski gozd
Boč
Blegoš, Lubnik
Pohod ob polni luni

Ostani neznanec.
Ama nesceiri.

Arthur Schopenhauer
Bogastvo je podobno morski vodi; čim več je pijemo, tem bolj smo žejni.