Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje
Prestavitev Markacijskega dneva Izlet Markacijski dan: Zaradi izrednega dogodka je markacijski dan prestavljen na eno od sobot v novembru. Nov datum bo objavljen na spletni strani društva.
Odpoved izleta Izlet Viševnik : Zaradi sveže zapadlega snega in premalo prijav moramo izlet žal odpovedati.
Taborni časopis 2021 Izlet 42. poletni tabor za osnovno in srednješolce v Mojstrani: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis Mojstrana 2021. Poglejte!
Taborni časopis Podvolovljek 2020 Izlet Poletni tabor Podvolovljek: V rubriki Dogodki je na voljo taborni časopis Podvolovljek 2020. Prispevke udeležencev je zbrala Stanka, povezala in uredila pa Nuša. Poglejte kje smo bili in kaj se nam je dogajalo.

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Za vas pripravljamo
nedelja, 29. maj 2022
Golica
petek, 3. junij 2022
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
sobota, 11. junij 2022
Smrekovec in Komen
sobota, 11. junij 2022
Pohod ob občinskem prazniku Občine Ormož in 60 let delovanja našega PLANINSKEGA društva

Za nami je
sobota, 21. maj 2022
V 1 dnevu po Ormoški planinski poti
ponedeljek, 16. maj 2022
Lunin pohod: Ormož - Stanovno- Runeč

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-20
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Golica
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
Smrekovec in Komen
Lunin pohod na Ravno Goro
Komna Krn-Krnsko jezero klub Ormoških študentov
Grossvenediger
Matkov kot -Mrzla gora
43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem
Transverzala Alpe Adria Trail – 3. in 4. etapa

V 1 dnevu po Ormoški planinski poti
Lunin pohod: Ormož - Stanovno- Runeč
Kolesarjenje ob Muri od Šentilja do Ormoža
Črno jezero in Komna
Kolesarjenje po OPP Ormož – Lahonci – Gomila – Ritmerk - Ormož
Krim
Polhograjski krog
Lunin pohod: Ormož - Ivanjščica
Kolesarjenje: Ormož - Sv. Trojica - Ormož (75km)
Glinščica

Nisem ljubil, tudi če sem hrepenel po tem, da bi ljubil.
Nondum amabam, et amare amabam.

Napoleon Bonaparte
Srce državnika mora biti v njegovi glavi.