fotografije iz tabora Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: na povezavi drive se nahaja izbor mojih najboljših fotografij iz tabora na Jezerskem. Obilo užitka ob gledanju fotografij. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Golica: Zaradi napovedanega slabega vremena bo izlet na Golico, 4. junija 2022. Odhod ob 6. uri zjutraj.
Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje
Prestavitev Markacijskega dneva Izlet Markacijski dan: Zaradi izrednega dogodka je markacijski dan prestavljen na eno od sobot v novembru. Nov datum bo objavljen na spletni strani društva.
Odpoved izleta Izlet Viševnik : Zaradi sveže zapadlega snega in premalo prijav moramo izlet žal odpovedati.

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Za vas pripravljamo
petek, 19. avgust 2022
sreda, 24. avgust 2022
Grossvenediger
sobota, 3. september 2022
Julijci - krog iz Zadnjice
sobota, 10. september 2022
Od Bovca do Tolmina -26 in 27 etapa

Za nami je
petek, 19. avgust 2022
četrtek, 18. avgust 2022
Ojstrica

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-20
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Grossvenediger
Julijci - krog iz Zadnjice
Od Bovca do Tolmina -26 in 27 etapa
Zadnjica – Prehodavci – Triglavska jezera – Komna – Krn – Lepena
Lunin pohod: Podgorci – Preclava - Podgorci
Korčula
Viševnik
Lunin pohod: Ormož - Velika Nedelja – Kogel - Ormož

Ojstrica
Matkov kot -Mrzla gora
Veliki Klek
Pot Via della vita na Vevnico in Mangart– zavarovana pot
Transverzala Alpe Adria Trail – 3. in 4. etapa
43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem
Komna Krn-Krnsko jezero klub Ormoških študentov
Lunin pohod na Ravno Goro
Pohod ob občinskem prazniku Občine Ormož in 60 let delovanja našega PLANINSKEGA društva

Perzijski pregovor
Puščica rani telo, jezik dušo.

Friedrich Nietzsche
Vsak ima ravno toliko samovšečnosti, kolikor mu manjka razuma.