Taborni Časopis Izlet Poletni tabor v Završnici: V zavihek Dogodki smo dodali Taborni Čsopis Završnica 2023. Poglejte kaj se je dogajalo in kako so različni avtorji videli iste dogodke.
Prestavitev izleta - maj in Suhi vrh Izlet Maj in Suhi vrh: Zaradi snega na grebenu je izlet prestavljen na naslednji vikend - na nedeljo, 30.4. Prijave odprte do srede, 26.4. Upam, da bomo tokrat imeli več sreče (da do takrat ne bo več snežilo).
Prestavitev izleta Izlet Slivnica in Cerkniško jezero: Zaradi manjšega števila prijav in negotove vremenske napovedi, bo izlet na Slivnico 22. aprila 2023. Prijave so še odprte.
Prijave za tabor 2023 Izlet Poletni tabor v Završnici: Med aktualnimi dogodki je že razpis in prijavnica za letošnji tabor. Pohitite, da ne ostanete brez šotora.
PRELOŽITEV KOLESARJENJA Izlet Kolesarjenje: Ormož - Sv. Urban - Ormož: Spoštovani! Zaradi slabe vremenske napovedi prestavljamo kolesarjenje na 3 soboto v mesecu aprilu! Prosimo za razumevanje!

Za vas pripravljamo
sobota, 25. maj 2024
sobota, 8. junij 2024
Grossglokner (PRESTAVLJENO!!)
sobota, 8. junij 2024
Smokuški vrh
četrtek, 13. junij 2024
Tabor malih planincev

Za nami je
sobota, 25. maj 2024
četrtek, 23. maj 2024
Pohod ob polni luni na Donačko Goro (DONAČKA GORA)
sobota, 18. maj 2024
Planina nad Vrhniko (18. 5. 2024)

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-19
Od aprila do oktobra: 19-20
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Grossglokner
Smokuški vrh
Tabor malih planincev
Ob prazniku občine Ormož
Pohodni tabor krožka Ivanjkovci
Pohod ob polni luni na RUNEČ (321m)
Turska gora, Kamniško sedlo
Allalinhorn (4027 m)
Pokljuka, Bohinj

Pohod ob polni luni na Donačko Goro
Planina nad Vrhniko
Lepenatka
Golica
Košenjak
Kolesarjenje po OPP
Kolesarjenje ob Dravi od Ormoža do Varaždina
Pohod ob polni luni-Ivanjkovci-Jeruzalem
Tolsti vrh nad Celjsko kočo
Gradiška tura

Kdor se prepira s pijancem, prizadene odsotnega. (Beži stran od pijancev!)
Absentem laedit, qui cum ebrio litigat.

Cicero
Nič tako nesmiselnega ni mogoče reči, česar ne bi bil že rekel kakšen filozof.