Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Za vas pripravljamo
nedelja, 29. maj 2022
Golica
petek, 3. junij 2022
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
sobota, 11. junij 2022
Smrekovec in Komen
sobota, 11. junij 2022
Pohod ob občinskem prazniku Občine Ormož in 60 let delovanja našega PLANINSKEGA društva

Za nami je
sobota, 21. maj 2022
V 1 dnevu po Ormoški planinski poti
ponedeljek, 16. maj 2022
Lunin pohod: Ormož - Stanovno- Runeč

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-20
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.