Taborni Časopis Izlet Poletni tabor v Završnici: V zavihek Dogodki smo dodali Taborni Čsopis Završnica 2023. Poglejte kaj se je dogajalo in kako so različni avtorji videli iste dogodke.
Prestavitev izleta - maj in Suhi vrh Izlet Maj in Suhi vrh: Zaradi snega na grebenu je izlet prestavljen na naslednji vikend - na nedeljo, 30.4. Prijave odprte do srede, 26.4. Upam, da bomo tokrat imeli več sreče (da do takrat ne bo več snežilo).
Prestavitev izleta Izlet Slivnica in Cerkniško jezero: Zaradi manjšega števila prijav in negotove vremenske napovedi, bo izlet na Slivnico 22. aprila 2023. Prijave so še odprte.
Prijave za tabor 2023 Izlet Poletni tabor v Završnici: Med aktualnimi dogodki je že razpis in prijavnica za letošnji tabor. Pohitite, da ne ostanete brez šotora.
PRELOŽITEV KOLESARJENJA Izlet Kolesarjenje: Ormož - Sv. Urban - Ormož: Spoštovani! Zaradi slabe vremenske napovedi prestavljamo kolesarjenje na 3 soboto v mesecu aprilu! Prosimo za razumevanje!

Ferati Mučevo

Odhod:   sobota, 14. oktober 2023 [ 00:00]
Težavnost:   Zahtevna
Vodnik:   Damjan Berghaus-Majnik
Razpis:   PDF file (celoten razpis z vsemi podrobnejšimi podatki)
Ferati Mučevo

Ferata se nahaja v soteski Mučevo, domačini ji rečejo tudi Hudi graben, pri Š½erjavu, nedaleč od Črne na Koroškem. Ima dve variaciji, lažjo in težjo, tako, da bo vsak našel nekaj zase. Ferata Mučevo je hudo pričakovana adrenalinska pridobitev. Skupaj je dolga kar 500 metrov, razdeljena pa je na dva dela. Lažji del ferate je označen z modro, ocenjen je z oceno B, na nekaterih mestih doseže tudi C ter težji del, ki je označen z rdečo barvo in je ocenjen z oceno D oziroma na nekaterih mestih doseže tudi oceno E.

Triglav
Mont Blanc
Cjajnik in Košutnikov turn
Košuta
Pohod ob polni luni
Ponce, Vevnica, Mangart
Sele, Meškova pot
Storžič
Pohod ob polni luni na RITMERK (266m)
Molička peč, Veliki Vrh

Grintovec
Allalinhorn (4027 m)
Poletni tabor v Čezsoči
Olševa
Pokljuka, Bohinj
Pohod ob polni luni na RUNEČ (321m)
Kamniško sedlo – Kotliči – Turska gora
Ob prazniku občine Ormož
Tabor malih planincev
Grossglokner

Nikogar ni, ki ne bi enkrat zapustil zakonito pot.
Nemo est, qui non legitimo quandoque a callerecedat.

George Bernard Shaw
Možgani tepca spremenijo filozofijo v neumnost, znanost v vraževerje in umetnost v pedantnost. Od tod univerzitetna izobrazba.