Taborni časopis Izlet Poletni tabor v Završnici: V zavihek Dogodki smo dodali Taborni časopis Završnica 2023. Poglejte kaj se je dogajalo in kako so različni avtorji videli iste dogodke.
Prestavitev izleta - maj in Suhi vrh Izlet Maj in Suhi vrh: Zaradi snega na grebenu je izlet prestavljen na naslednji vikend - na nedeljo, 30.4. Prijave odprte do srede, 26.4. Upam, da bomo tokrat imeli več sreče (da do takrat ne bo več snežilo).
Prestavitev izleta Izlet Slivnica in Cerkniško jezero: Zaradi manjšega števila prijav in negotove vremenske napovedi, bo izlet na Slivnico 22. aprila 2023. Prijave so še odprte.
Prijave za tabor 2023 Izlet Poletni tabor v Završnici: Med aktualnimi dogodki je že razpis in prijavnica za letošnji tabor. Pohitite, da ne ostanete brez šotora.
PRELOŽITEV KOLESARJENJA Izlet Kolesarjenje: Ormož - Sv. Urban - Ormož: Spoštovani! Zaradi slabe vremenske napovedi prestavljamo kolesarjenje na 3 soboto v mesecu aprilu! Prosimo za razumevanje!

Transverzala Alpe Adria Trail

Odhod:   sobota, 30. september 2023 [ 00:00 ]
Prihod:   nedelja, 1. oktober 2023
Trajanje:   2 dneva
Razpis:   PDF file (celoten razpis z vsemi podrobnejšimi podatki)
ETAPI št.E27 in E28

Na tej etapi se nam pridruži Poti Miru, na kateri prečkamo slovensko-italijansko mejo. Čez hribe in doline, mimo muzeja na prostem in prelepega gradu potujemo po poteh, ki so pisale zgodovino.

ETAPA 28
Po hribih in dolinah nas pot vodi po kostanjevih gozdovih in nekdanjih pašnikih, vse dokler končno ne prispemo do samostanske cerkve Matere božje na Stari gori (Madonna di Castelmonte). Nato se pot ves čas spušča do Čedada (Cividale del Friuli).
Pot tehnično ni zahtevna, zato je primerna prav za vsakogar, še posebno za ljubitelje kulture. Kljub temu pa poti zaradi dolžine, traja namreč kar 6 ur, ne gre podcenjevati.

ZBOR ČLANOV (občni zbor)
Blegoš, Lubnik
Triglav
Boč
Krakovski gozd
Šmohor
Slovenska planinska pot

Velika Mojstrovka
Pohod od obali
Kamniti Lovec
TURNO SMUČANJE KOMNA
DAN MOKRIŠČ
OB SVEČNICI NA IVANJŠICO
Krnica
Medžimurje-Vincekov pohod
Vincekov pohod Podgorci

Še bogu je komaj mogoče ljubiti in biti pameten.
Amare et sapere vix deo conceditur.

Napoleon Bonaparte
Od vzvišenega do smešnega je le korak.