Taborni Časopis Izlet Poletni tabor v Završnici: V zavihek Dogodki smo dodali Taborni Čsopis Završnica 2023. Poglejte kaj se je dogajalo in kako so različni avtorji videli iste dogodke.
Prestavitev izleta - maj in Suhi vrh Izlet Maj in Suhi vrh: Zaradi snega na grebenu je izlet prestavljen na naslednji vikend - na nedeljo, 30.4. Prijave odprte do srede, 26.4. Upam, da bomo tokrat imeli več sreče (da do takrat ne bo več snežilo).
Prestavitev izleta Izlet Slivnica in Cerkniško jezero: Zaradi manjšega števila prijav in negotove vremenske napovedi, bo izlet na Slivnico 22. aprila 2023. Prijave so še odprte.
Prijave za tabor 2023 Izlet Poletni tabor v Završnici: Med aktualnimi dogodki je že razpis in prijavnica za letošnji tabor. Pohitite, da ne ostanete brez šotora.
PRELOŽITEV KOLESARJENJA Izlet Kolesarjenje: Ormož - Sv. Urban - Ormož: Spoštovani! Zaradi slabe vremenske napovedi prestavljamo kolesarjenje na 3 soboto v mesecu aprilu! Prosimo za razumevanje!

Govca (Olševa)

Odhod:   torek, 15. avgust 2023 [ 00:00]
Težavnost:   Zelo zahtevna
Vodnik:   Domen Borko
Opis gore:

Govca je najvišji vrh Olševe, pogorja, ki se dviga nad Koprivno, Solčavo in Remšenikom (Remšenik / Remschenig je dolina na avstrijski strani Olševe). S travnatega vrha, katerim ima tudi vpisno skrinjico z vpisno knjigo in žigom, se nam odpre lep razgled proti Peci, Uršlji gori, Smrekovškemu pogorju, Raduhi, Logarski dolini in goram nad omenjeno dolino, Košuti, Obirju in delu Avstrije.

Kamniško sedlo – Kotliči – Turska gora
Pohod ob polni luni na RUNEČ (321m)
Pokljuka, Bohinj
Olševa
Poletni tabor v Čezsoči
Allalinhorn (4027 m)
Grintovec
Triglav
Mont Blanc
Cjajnik in Košutnikov turn

Ob prazniku občine Ormož
Tabor malih planincev
Smokuški vrh
Grossglokner
Kolesarjeje ob 25. maju dnevu MLADOSTI
Pohod ob polni luni na Donačko Goro
Lepenatka
Planina nad Vrhniko
Golica
Košenjak

Kitajski pregovor
Vino ne opije človeka, ampak se človek opije sam.

George Bernard Shaw
Svoboda pomeni odgovornost. Zato se je večina ljudi boji.