Lunin pohod po KS Kog

Odhod:   nedelja, 17. januar 2021 [ 00:00]
Vodnik:   Vodniki PDMMO
Januarja nas bo pot vodila po Kogu!Hoje je za 4 ure in pohod bo ob vsakem vremenu.
Vabljeni!

Zberemo se ob 16:30 uri pred hotelom v Ormožu in ob 17 uri pred Krajevno skupnostjo Kog na Kogu!!!
Vodijo nas Kogovčani!!

Polna Luna - Š čip
Kako vpliva na naše razpoloženje
Ob času polne lune smo bolj občutljivi, dojemljivi in čuječi. To je čas, ko je treba stvarem priti do dna, ko vse skrito pokuka na plano, ko ne moremo delati drugače, kot je edino prav.
Sonce in Luna si stojita nasproti in drug drugemu kažeta svoj pravi obraz. Zato močno čustvujemo in hitro reagiramo na vsak izziv iz okolja. V ozračju je spet več energije (par dni pred ščipom vlada napetost, pogoste so hude prometne nesreče, ljudje so razdražljivi in žal je to tudi obdobje, ko lahko pričakujemo vec nasilja, umorov ipd. Š½enska, ki ima mesečno perilo ob polni luni, krvavi močneje, več je (tudi prezgodnjih) porodov.
Pojdite ven, med ljudi, izogibajte pa se pomembnim pogovorom - to ni primerno obdobje za nasprotovanje. Izogibajte se tudi kirurškim posegom in puljenju zob, če je to seveda mogoče.
Ko Luna pada - od polne do prazne Lune - je čas za biznis in materialne zad

Polna Luna