Prestavitev izleta Izlet Viševnik: zaradi slabših vremenskih obetov je izlet prestavljen na nedeljo, 9. oktobra 2022. Prijave so še možne do srede, 5. oktobra 2022, oziroma do zapolnitve avtobusa.
Taborni časospis Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis z letošnjim dogajanjem na Jezerskem. Poglejte.
fotografije iz tabora Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: na povezavi drive se nahaja izbor mojih najboljših fotografij iz tabora na Jezerskem. Obilo užitka ob gledanju fotografij. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Golica: Zaradi napovedanega slabega vremena bo izlet na Golico, 4. junija 2022. Odhod ob 6. uri zjutraj.
Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje

Novoletni pohod

Odhod:   sobota, 2. januar 2021 [ 07:00]
Vodnik:   Ciril Ambrož
Verjetno vas večina že ve, da je v društvu vsako leto organiziran novoletni pohod. Seveda ga v trenutnih razmerah ne moremo izvesti na tradicionalen način, ampak če smo že za vse našli neke alternative, pa dajmo še za to. Vse, ki imate v vikendu, 2. in 3. 1. 2021, kaj časa vabimo, da prehodite del Ormoške planinske poti. Seveda zraven povabite najbližje, da ne bo dolgčas, pa termovka ne obdrži toplega samo čaja, ampak tudi kuhano vino, da bodo lahko prisotne vse prave sestavine dobrega pohoda. Prehodite lahko kateri koli del poti, ni važna lokacija in ne dolžina. Potem o prehojenem poročajte, lahko z objavo na društveni facebook profil, lahko pa s sporočilom na facebook ali mail (nusa.ivanusa19@gmail.com). Seveda ne pozabite dodati kakšne fotografije, veseli bomo tudi če boste priložili posneto sled pohoda s katero izmed aplikacij (Sport Tracker, Locus Map, ...). Korona pojdi se solit, ne moreš nam povsem pokvariti pohoda! P.S. Da se ne izgubite, lahko opise vseh delov planinske poti in digitalne posnetke poti najdete na spletni strani društva pod zavihkom Planinske poti.

26. 12. 2020 - Po OPP - Nuša, Rado

Viševnik
Od Bovca do Tolmina -26 in 27 etapa

Nemški pregovor
Kdor gre z usti v cerkev in pusti srce v krčmi, je njegova molitev kot oreh brez jedrca.

Theodore Roosevelt
Najbolj uspešen je politik, ki najbolj pogosto reče z močnim glasom tisto, kar vsi mislijo.