Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Kotečnik

Športno plezanje

Odhod:   sobota, 5. april 2014 [ 00:00]
Težavnost:   Srednje zahtevna
Vodnik:   Marjan Horvat
Razpis:   PDF file (celoten razpis z vsemi podrobnejšimi podatki)
Plezanje postaja vse bolj priljubljena disciplina. Športno plezanje pa velja za najvarnejšo obliko te aktivnosti.
Splezali bomo nekaj športnih smeri. Izbrali bomo področje in smeri primerne za vse. Izlet je namenjen predvsem za tiste, ki se še ne znajo ali ne morejo sami odpraviti v plezališče.
Za vso opremo bomo poskrbeli mi. Zaželjena oprema so plezalniki. V kolikor nimaš plezalnikov, bodo dobro nadomestilo tudi čevlji s trdim podlatom.

Lunin pohod: Sv.Tomaž-Gomila-Sv.Tomaž
Debela Peč ali Pršivec
Stolpnik
Lunin pohod: Ormož-Litmerk-Lešniški Vrh-Dobrava-Ormož

Lunin pohod: Ormož-Sv.Tomaž-Gomila-Sv.Tomaž
Uršlja gora
LUNIN POHOD 2019
Dan planincev Podravja na Rogli
Montaž, Viš
Montaž, Špik in Hude police
Špik nad Nosom
Po Slovenski planinski poti od Robana do Jezerskega
Grossglockner
Dachstein

Preden obtožiš drugega, preglej svoje lastno življenje.
Cumaccusas alium, propriam prius inspice vitam.

Francis Bacon
Prav tako naravno je umreti, kot biti rojen; za dojenčka je prvo prav tako boleče kot drugo.