Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Vincekov pohod po Podgorskih goricah

Odhod:   sobota, 19. januar 2013 [ 00:00]
Vincekov pohod 2017 OPIS POHODA: KDAJ: v nedeljo, 22. januarja 2017 ODHOD: iz pred gradu Ormž, ob 7. uri PREVOZ: avtobus TRAJANJE: pohod traja predvidoma 4–5 ur ZAHTEVNOST: lahka pot OPREMA: primerna za hojo v zimskih razmerah POHOD VODIJO: vodniki PD PRIJAVE: tel. 041 698 741 (Marjan Kukovec), prijave zbiramo do 15. 1. 2017, oz. do napolnitve avtobusa STROŠKI: prevoz -45 pohodnikov 12 € za prevoz in 15 Kn (2 €) za startnino,ki si jo vsak sam poravna. Opomba: Obvezna planinska izkaznica s plačano članarino za leto 2017 in osebni dokument. V primeru zelo slabega vremena pohod odpade. VABLJENI VSI LJUBITELJI POHODNIŠTVA IN PRIJETNEGA DRUŽENJA V NARAVI.

Vincekov pohod - Medžimurje
Antonov pohod - Kog
Tečaj gorništva za zahtevne snežne ture na Vršiču
Vincekov pohod - Podgorci
Mariborsko pohorje
Raduha iz Loke
Ob Svečnici na Ivanjščico
Višarje - Kamniti lovec
Letni zbor članov društva

Lunin pohod Ormož-KOG-Ormož
Pohod treh kraljev v Ivancu
6. Trstenjakov pohod v Gornji Radgoni
Novoletni pohod Ormož-Mihovci-Osluševci-Ormož
Stolpnik
GRINTAVEC
Lunin pohod: Sv.Tomaž-Gomila-Sv.Tomaž

Pijanost vzame več življenj kot meč.
Plures crapula quam gladius perdidit.

Pablo Picasso
Menim, da iskati v slikarstvu ne pomeni nič; važno je najti.