Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje
Prestavitev Markacijskega dneva Izlet Markacijski dan: Zaradi izrednega dogodka je markacijski dan prestavljen na eno od sobot v novembru. Nov datum bo objavljen na spletni strani društva.
Odpoved izleta Izlet Viševnik : Zaradi sveže zapadlega snega in premalo prijav moramo izlet žal odpovedati.
Taborni časopis 2021 Izlet 42. poletni tabor za osnovno in srednješolce v Mojstrani: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis Mojstrana 2021. Poglejte!
Taborni časopis Podvolovljek 2020 Izlet Poletni tabor Podvolovljek: V rubriki Dogodki je na voljo taborni časopis Podvolovljek 2020. Prispevke udeležencev je zbrala Stanka, povezala in uredila pa Nuša. Poglejte kje smo bili in kaj se nam je dogajalo.

Glinščica

Jezero – Stena – Botač – Socerb – Dolga krona

Odhod:   ponedeljek, 5. april 2021 [ 07:00]
Velikonočni ponedeljek!

Jezero – Stena – Botač – Socerb – Dolga krona

(približno 4-5 ur; pot je primerna za vse, z nekaj zahtevnimi odseki. Pot ni krožna, začeti jo je mogoče tudi pri sprejemnem centru). (VIA IL PUNTO)
Traso vertikale je začrtalo Slovensko planinsko društvo Trst (SPDT). Poteka med hribi in griči, ob slovensko-italijanski meji, po ozemlju, na katerem prebiva slovenska narodna skupnost v Italiji. Vertikala je označena z modro-belimi okroglimi markacijami.

Vertikala vstopi v dolino Glinščice v bližini razglednega stolpa pri vasici Jezero, se nadaljuje pod Draškim Krasom, se povzpne na Steno, spusti v Botač in se vzpenja po nasprotnem pobočju do cerkvice sv. Marije na Pečah, nato pa se spusti po drugi strani v dolino Suhe pod stenami, ki so posvečene slovenskemu alpinistu in filozofu Klementu Jugu (1989-1924).

Pot se nato nadaljuje po grebenu. Na križišču se lahko podate proti Socerbu sledeč oznakam za grad. Vertikala je urejena in označena do Milj.

Zberemo se ob 4:00 na avtobusni postaji v Ormožu!
Vračamo se do 22:00!
Cena (50 udel.22€)
Prijave do 28.03.2021 na sedežu društva od 18-20-(zimski čas) ure vsak petek !!

Sotinski breg - Kugla
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji

Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom
Lunin pohod: Savci – Ritmerk – Strjanci - Savci
Kraški rob
Planina Blato - Adam, Eva, Prevalski stog
Lunin pohod: Ormož - Velika Nedelja – Kogel - Ormož
Viševnik

Vsak je svoje sreče kovač.
Suae quisque fortunae faber est.

William Shakespeare
Človek le redko vidi svoje napake.