Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje
Prestavitev Markacijskega dneva Izlet Markacijski dan: Zaradi izrednega dogodka je markacijski dan prestavljen na eno od sobot v novembru. Nov datum bo objavljen na spletni strani društva.
Odpoved izleta Izlet Viševnik : Zaradi sveže zapadlega snega in premalo prijav moramo izlet žal odpovedati.
Taborni časopis 2021 Izlet 42. poletni tabor za osnovno in srednješolce v Mojstrani: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis Mojstrana 2021. Poglejte!
Taborni časopis Podvolovljek 2020 Izlet Poletni tabor Podvolovljek: V rubriki Dogodki je na voljo taborni časopis Podvolovljek 2020. Prispevke udeležencev je zbrala Stanka, povezala in uredila pa Nuša. Poglejte kje smo bili in kaj se nam je dogajalo.

Novoletni pohod

Odhod:   sobota, 2. januar 2021 [ 07:00]
Vodnik:   Ciril Ambrož
Verjetno vas večina že ve, da je v društvu vsako leto organiziran novoletni pohod. Seveda ga v trenutnih razmerah ne moremo izvesti na tradicionalen način, ampak če smo že za vse našli neke alternative, pa dajmo še za to. Vse, ki imate v vikendu, 2. in 3. 1. 2021, kaj časa vabimo, da prehodite del Ormoške planinske poti. Seveda zraven povabite najbližje, da ne bo dolgčas, pa termovka ne obdrži toplega samo čaja, ampak tudi kuhano vino, da bodo lahko prisotne vse prave sestavine dobrega pohoda. Prehodite lahko kateri koli del poti, ni važna lokacija in ne dolžina. Potem o prehojenem poročajte, lahko z objavo na društveni facebook profil, lahko pa s sporočilom na facebook ali mail (nusa.ivanusa19@gmail.com). Seveda ne pozabite dodati kakšne fotografije, veseli bomo tudi če boste priložili posneto sled pohoda s katero izmed aplikacij (Sport Tracker, Locus Map, ...). Korona pojdi se solit, ne moreš nam povsem pokvariti pohoda! P.S. Da se ne izgubite, lahko opise vseh delov planinske poti in digitalne posnetke poti najdete na spletni strani društva pod zavihkom Planinske poti.

26. 12. 2020 - Po OPP - Nuša, Rado

26. 12. 2020 - Hum

26. 12. 2020 - Jeruzalem

26. 12. 2020 - Gomila

26. 12. 2020 - Savci

31. 12. 2020 - Menina planina - Nuša

2. 1. 2021 - Šardinje - Danica, Jožef

2. 1. 2021 - Danica, Jožef

2. 1. 2020 - Lahonščak - Jožica, Ivan

2. 1. 2021 - Jožica, Ivan

2. 1. 2020 - Lahonci - Nuša, Stanka, Rado

2. 1. 2020 - Na Lahonščaku

Sotinski breg - Kugla
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji

Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom
Lunin pohod: Savci – Ritmerk – Strjanci - Savci
Kraški rob
Planina Blato - Adam, Eva, Prevalski stog
Lunin pohod: Ormož - Velika Nedelja – Kogel - Ormož
Viševnik

Medicina je najbolj plemenita med umetnostmi.
Omnium artium medicina nobilissima est.

John F. Kennedy
Ne sprašujte, kaj vaša dežela lahko stori za vas, vprašajte, kaj vi lahko storite zanjo.