Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Lunin pohod na Ravno Goro

Bednja – Prebukovje – Filićev dom 2 h

Do izleta je še 97 dni ... in še odštevamo

Odhod:   petek, 5. junij 2020 [ 17:00]
Težavnost:   Srednje zahtevna
Izhodišče: Bednja (255 m) Cilj: Ravna Gora (694 m) Ime poti: po plezalni poti Velike Pećine Čas hoje: 1 h 20 min Zahtevnost: označena pot Višinska razlika: 439 m Višinska razlika po poti: 450 m Zemljevid: Priporočena oprema (poletje): ppohodne palice Ravna gora je najbolj severna, s Kalnikom pa najzanimivejša gora v hrvaškem Zagorju. HPO CT na Ravni Gori je razgledna piramida na vrhu Ravne gore (694 m), v neposredni bližini cerkve Svetih treh kraljev. Piramida je visoka 11 metrov. Do vrhov Ravne gore je mogoče priti peš, po dobro označenih poteh, od Trakošćana (1,5 ure), Bednje (2 uri) ali Lepoglave (3 ure).

24 pohod Čez Blegoš na Lubnik
Lunin pohod: Ormož-Litmerk-Lešniški Vrh-Dobrava-Ormož
Kopitnik (z vlakom)
Boč
Kredarica iz Krme
Lunin pohod: Ormož-Ivanjščica
Med goricami od Svetinj čez Jeruzalem,Cerovec Stanka Vraza nazaj na Svetinje
Glinščica(Jezero–Stena–Botač–Socerb–Dolga krona)
Gore nad Pokljuko
Krim

Letni zbor članov društva
Himalaja
Lunin pohod: Kog
Ob kulturnem prazniku na Jeruzalem
Višarje - Kamniti lovec
Ob Svečnici na Ivanjščico
Raduha iz Loke
Mariborsko pohorje
Vincekov pohod - Podgorci

Japonski pregovor
Čeprav nisi rojen v siromašni kolibi, bodi kljub temu skromen, takrat boš kot lotosov cvet, ki raste izven močvirja.

Francis Bacon
Ljubezni bolj ustreza gledališki oder kot človekovo življenje.