Prestavitev izleta Izlet Viševnik: zaradi slabših vremenskih obetov je izlet prestavljen na nedeljo, 9. oktobra 2022. Prijave so še možne do srede, 5. oktobra 2022, oziroma do zapolnitve avtobusa.
Taborni časospis Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis z letošnjim dogajanjem na Jezerskem. Poglejte.
fotografije iz tabora Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: na povezavi drive se nahaja izbor mojih najboljših fotografij iz tabora na Jezerskem. Obilo užitka ob gledanju fotografij. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Golica: Zaradi napovedanega slabega vremena bo izlet na Golico, 4. junija 2022. Odhod ob 6. uri zjutraj.
Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje

6. Trstenjakov pohod v Gornji Radgoni

Odhod:   sobota, 4. januar 2020 [ 08:00]
Planinsko društvo Gornja Radgona in OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova vabita na tradicionalni pohod, v spomin na profesorja,teologa, psihologa, akademika in častnega občana dr. Antona Trstenjaka, ki bo v soboto, 04. januarja 2020.

OPIS POHODA IZ GORNJE RADGONE:

Od 9. ure dalje zbiranje pohodnikov pred spomenikom dr. Antona Trstenjaka, pri cerkvi Sv. Petra v Gornji Radgoni.
Ob 9.15 odhod do rojstne hiše v Rodmošcih.
Oprema naj bo primerna hoji v zimskih razmerah.
Startnina 2 € za odrasle.
TD Majolka in domačini pripravljajo planinsko malico in topel napitek.
Pohod traja predvidoma 4 do 5 ur.
Pohod vodijo vodniki PD Gornja Radgona.
OPIS POHODA IZ NEGOVE:

Pohodniki se bodo na pot proti Trstenjakovi domačiji podali tudi iz Negove. Zbirališče pohodnikov je pred OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova, ki je tudi soorganizator pohoda.

Začetek pohoda iz Negove je ob 10.30.
V Rodmošcih srečanje s pohodniki, ki pridejo iz Gornje Radgone
PRIJAZNO VABLJENI.

Naj vas ne ustavijo niti veter, sneg in mraz, saj se boste med prijetno druščino pohodnikov dobro počutili. Hodili bomo z zmernim tempom, zato je pot primerna za vsa starostna obdobja. S seboj si vzemite kakšno pijačo in jedačo in drobna presenečenja iz nahrbtnika. Tisti, ki ste na tradicionalnem pohodu že bili, ne pozabite na kartonček za spominski žig.

Na Trstenjakovi domačiji se bomo z ene in druge smeri zbrali med 11.30 in 12.00. Ob skupnem klepetu in domačem prigrizku, se bomo spomnili našega rojaka.
Naš Tunek je bil rad med ljudmi in rad jih je imel. Zato ne smemo pozabiti njegovega sporočila. Želel je, da bi držali skupaj.

Bodite zdravi in vedno dobre volje!

Malo pred 8 :00 se zberemo pred avtobusno postajo v Ormožu in se odpeljemo do Gornje Radgone!
Cena : prevoz odvisno od števila udeleženih!
Vodi:Marjan Kukovec
Prijave: 041698741

Lunin pohod: Ormož - Velika Nedelja – Kogel - Ormož
Viševnik
Lunin pohod: Savci – Ritmerk – Strjanci - Savci
Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom
Sotinski breg - Kugla

Od Bovca do Tolmina -26 in 27 etapa
Lunin pohod: Podgorci – Preclava - Podgorci
Zadnjica – Prehodavci – Triglavska jezera – Komna – Krn – Lepena
Julijci - krog iz Zadnjice
Grossvenediger
Triglav
Ojstrica
Matkov kot -Mrzla gora
Veliki Klek

Lakomnost je temelj vsega zla.
Omnium vitiorum fundamentum avaritia est.

Arthur Schopenhauer
Bogastvo je podobno morski vodi; čim več je pijemo, tem bolj smo žejni.