Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Planinski tabor 2018 - 3.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši in skrbniki. Danes smo dopoldan izvedli orientacijski tek, popoldan pa smo preizkusili znanje varovanega plezanja na bližnji plezalni steni. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

S CICIBANI NA POHORJE

Odhod:   petek, 23. marec 2018 [ 07:00]
Razpis:   PDF file (celoten razpis z vsemi podrobnejšimi podatki)
S PREDŠOLSKIMI OTROCI,NJIHOVIMI STARŠI TER VZGOJITELJI NA POHORJE
VABILO NA POHOD – Z GONDOLO NA POHORJE!
V SOBOTO, 23.3.2019, SE BOMO MALI POHODNIKI V SPREMSTVU STARŠEV ODPRAVILI NA POHORJE.

Z AVTOBUSOM SE BOMO ODPELJALI DO POSTAJE MARIBORSKA VZPENJAČA.
OD TAM SE OB 10.URI Z GONDOLO ODPELJEMO NA VRH. PO POČITKU GREMO PO ROZKINI UČNI POTI DO RAZGLEDNEGA STOLPA IN SI OGLEDAMO MARIBOR Z VIŠINE. ROZKINA UČNA POT TRAJA 1 URO IN SE SMATRA KOT LAŽJA PLANINSKA POT.
PO POHODU SE BOMO OKREPČALI V HOTELU BELLVUE. LAHKO SI NAROČITE HRANO IN SE VPIŠETE NA PRILOŽEN SEZNAM. VPIŠITE SE PROSIM Z IMENOM IN PRIIMKOM, TER ŠTEVILO MENIJEV.
PO KOSILU BOSTE IMELI NEKAJ PROSTEGA ČASA, KI GA LAHKO IZKORISTITE ZA KAKŠEN KRAJŠI SPREHOD, SANKANJE, ADRENALINSKI PARK… OB 15.URI SE BOMO Z GONDOLO ODPRAVILI V DOLINO IN POT NAS BO VODILA ŠE V MESTO MARIBOR, KJER BOSTE IMELI ČAS ZASE IN SVOJE MLADE POHODNIKE.
ODHOD AVTOBUSA V SOBOTO, 23.3.2019:
- OB 7.00 URI VSTOPITE MALI POHODNIKI IZ KOGA NA AVTOBUSNI POSTAJI KOG.
- OB 7.20 URI VSTOPITE MALI POHODNIKI IZ SREDIŠČA OB DRAVI PRI MERCATORJU (BLAGOVNICA).
- OB 7.40 URI VSTOPITE MALI POHODNIKI IZ MIKLAVŽA PRI ORMOŽU IN IZ ORMOŽA NA AVTOBUSNI POSTAJI ORMOŽ.
- OB 8.00 URI VSTOPITE MALI POHODNIKI IZ VELIKE NEDELJE NA PARKIRIŠČU VRTCA VELIKA NEDELJA.
DOMOV SE BOMO VRNILI V POZNIH POPOLDANSKIH URAH. ZA MALE PLANINCE, KI IMAJO PLAČANO ČLANARINO PLANINSKEGA DRUŠTVA, JE PREVOZ BREZPLAČEN.
OTROCI, KI NISO ČLANI PLANINSKEGA DRUŠTVA IMAJO BREZPLAČEN PREVOZ DO 8 LETA STAROSTI, OSTALI PLAČAJO 7 EVROV. STARŠI PLAČAJO 13 EVROV.
PREVOZ Z GONDOLO JE ZA OTROKE DO 6 LETA BREZPLAČEN.
POVRATNA KARTA ZA ODRASLE JE 6 EVROV.
POVRATNA KARTA ZA OTROKE OD 6-15 LET JE 3 EVRE. GLEDE NA ŠTEVILO PRIJAVLJENIH OSEB JE MOŽNO, DA SE CENA ŠE KAJ ZMANJŠA.
NA POHODU- IZLETU SE BOMO DRUŽILI MALI POHODNIKI IZ VRTCA IN ŠOLE KOG, IZ VRTCA SREDIŠČE OB DRAVI, IZ VRTCA IN ŠOLE MIKLAVŽ PRI ORMOŽU, IZ VRTCA ORMOŽ IN VRTCA VELIKA NEDELJA.
PRIJAVE SPREJEMAMO DO PETKA 15.3.2019!
VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI!
MENTORICE MALIH POHODNIKOV
ZA VSE INFORMACIJE O IZLETU LAHKO POKLIČETE NA TELEFON 041 662 356 MAJDA, ALI VPRAŠATE MENTORICE VAŠIH OTROK.

Velika in Mala Ponca in Mangart iz Belopeških jezer
Poletni tabor za srednje in višje šolce - Prokletije
Poletni tabor v Podljubelju
Lunin pohod:Miklavž-Krčevina-Vinski Vrh-Veliki Brebrovnik
Jungfrao, Monsch
Triglav iz Zadnjice
Gonžarjeva peč
Jezersko-Rinke-Skuta-Jezersko
Špik nad Nosom

Ormoški izziv - Ormoška planinska pot v enem dnevu
Po Slovenski tranzverzali od Maribora do Dom pod Storžičem ali Planinski dom na Zelenici
Lunin pohod: Ormož-Ivanjkovci-Mali Brebrovnik-Jeruzalem-Ivanjkovci
Bohinjske gore
Kolesarjenje po Dravski kolesarski poti od Maribora do Ormoža
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
Avstrija, po Studelgratu na Grossglokner 3798 m
Visoka Martuljška Ponca
Lunin pohod: Ormož-Stanovno-Runeč
Golica

Bik, ki sedaj nosi rogove, je nekoč bil tele.
Ante fuit vitulus, qui nune fert cornua taurus.

Napoleon Bonaparte
Od vzvišenega do smešnega je le korak.