Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

S CICIBANI NA POHORJE

Odhod:   petek, 23. marec 2018 [ 07:00]
Razpis:   PDF file (celoten razpis z vsemi podrobnejšimi podatki)
S PREDŠOLSKIMI OTROCI,NJIHOVIMI STARŠI TER VZGOJITELJI NA POHORJE
VABILO NA POHOD – Z GONDOLO NA POHORJE!
V SOBOTO, 23.3.2019, SE BOMO MALI POHODNIKI V SPREMSTVU STARŠEV ODPRAVILI NA POHORJE.

Z AVTOBUSOM SE BOMO ODPELJALI DO POSTAJE MARIBORSKA VZPENJAČA.
OD TAM SE OB 10.URI Z GONDOLO ODPELJEMO NA VRH. PO POČITKU GREMO PO ROZKINI UČNI POTI DO RAZGLEDNEGA STOLPA IN SI OGLEDAMO MARIBOR Z VIŠINE. ROZKINA UČNA POT TRAJA 1 URO IN SE SMATRA KOT LAŽJA PLANINSKA POT.
PO POHODU SE BOMO OKREPČALI V HOTELU BELLVUE. LAHKO SI NAROČITE HRANO IN SE VPIŠETE NA PRILOŽEN SEZNAM. VPIŠITE SE PROSIM Z IMENOM IN PRIIMKOM, TER ŠTEVILO MENIJEV.
PO KOSILU BOSTE IMELI NEKAJ PROSTEGA ČASA, KI GA LAHKO IZKORISTITE ZA KAKŠEN KRAJŠI SPREHOD, SANKANJE, ADRENALINSKI PARK… OB 15.URI SE BOMO Z GONDOLO ODPRAVILI V DOLINO IN POT NAS BO VODILA ŠE V MESTO MARIBOR, KJER BOSTE IMELI ČAS ZASE IN SVOJE MLADE POHODNIKE.
ODHOD AVTOBUSA V SOBOTO, 23.3.2019:
- OB 7.00 URI VSTOPITE MALI POHODNIKI IZ KOGA NA AVTOBUSNI POSTAJI KOG.
- OB 7.20 URI VSTOPITE MALI POHODNIKI IZ SREDIŠČA OB DRAVI PRI MERCATORJU (BLAGOVNICA).
- OB 7.40 URI VSTOPITE MALI POHODNIKI IZ MIKLAVŽA PRI ORMOŽU IN IZ ORMOŽA NA AVTOBUSNI POSTAJI ORMOŽ.
- OB 8.00 URI VSTOPITE MALI POHODNIKI IZ VELIKE NEDELJE NA PARKIRIŠČU VRTCA VELIKA NEDELJA.
DOMOV SE BOMO VRNILI V POZNIH POPOLDANSKIH URAH. ZA MALE PLANINCE, KI IMAJO PLAČANO ČLANARINO PLANINSKEGA DRUŠTVA, JE PREVOZ BREZPLAČEN.
OTROCI, KI NISO ČLANI PLANINSKEGA DRUŠTVA IMAJO BREZPLAČEN PREVOZ DO 8 LETA STAROSTI, OSTALI PLAČAJO 7 EVROV. STARŠI PLAČAJO 13 EVROV.
PREVOZ Z GONDOLO JE ZA OTROKE DO 6 LETA BREZPLAČEN.
POVRATNA KARTA ZA ODRASLE JE 6 EVROV.
POVRATNA KARTA ZA OTROKE OD 6-15 LET JE 3 EVRE. GLEDE NA ŠTEVILO PRIJAVLJENIH OSEB JE MOŽNO, DA SE CENA ŠE KAJ ZMANJŠA.
NA POHODU- IZLETU SE BOMO DRUŽILI MALI POHODNIKI IZ VRTCA IN ŠOLE KOG, IZ VRTCA SREDIŠČE OB DRAVI, IZ VRTCA IN ŠOLE MIKLAVŽ PRI ORMOŽU, IZ VRTCA ORMOŽ IN VRTCA VELIKA NEDELJA.
PRIJAVE SPREJEMAMO DO PETKA 15.3.2019!
VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI!
MENTORICE MALIH POHODNIKOV
ZA VSE INFORMACIJE O IZLETU LAHKO POKLIČETE NA TELEFON 041 662 356 MAJDA, ALI VPRAŠATE MENTORICE VAŠIH OTROK.

Stolpnik
Lunin pohod: Ormož-Litmerk-Lešniški Vrh-Dobrava-Ormož
Boč
Med goricami od Svetinj čez Jeruzalem,Cerovec Stanka Vraza nazaj na Svetinje
Lunin pohod: Podgorci-Preclava-Podgorci
UREJANJE ORMOŠKE PLANINSKE POTI

Debela Peč ali Pršivec
Lunin pohod: Sv.Tomaž-Gomila-Sv.Tomaž
Lunin pohod: Ormož-Sv.Tomaž-Gomila-Sv.Tomaž
Uršlja gora
LUNIN POHOD 2019

Čista vest - tisoč prič.
Conscientia mille testes.

Friedrich Nietzsche
Pravi moški želi dvoje: nevarnost in igro. Zato želi ženo kot najnevarnejšo igračko.