Prestavitev izleta Izlet Viševnik: zaradi slabših vremenskih obetov je izlet prestavljen na nedeljo, 9. oktobra 2022. Prijave so še možne do srede, 5. oktobra 2022, oziroma do zapolnitve avtobusa.
Taborni časospis Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis z letošnjim dogajanjem na Jezerskem. Poglejte.
fotografije iz tabora Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: na povezavi drive se nahaja izbor mojih najboljših fotografij iz tabora na Jezerskem. Obilo užitka ob gledanju fotografij. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Golica: Zaradi napovedanega slabega vremena bo izlet na Golico, 4. junija 2022. Odhod ob 6. uri zjutraj.
Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje

Lunin pohod Ormož-KOG-Ormož

Odhod:   petek, 10. januar 2020 [ 17:00]
Januarja nas bo pot vodila po Kogu!Hoje je za 4 ure in pohod bo ob vsakem vremenu.
Vabljeni!

Zberemo se ob 16:30 uri pred hotelom v Ormožu in ob 17 uri pred Krajevno skupnostjo Kog na Kogu!!!
Vodijo nas Kogovčani!!

Polna Luna - Ščip
Kako vpliva na naše razpoloženje
Ob času polne lune smo bolj občutljivi, dojemljivi in čuječi. To je čas, ko je treba stvarem priti do dna, ko vse skrito pokuka na plano, ko ne moremo delati drugače, kot je edino prav.
Sonce in Luna si stojita nasproti in drug drugemu kažeta svoj pravi obraz. Zato močno čustvujemo in hitro reagiramo na vsak izziv iz okolja. V ozračju je spet več energije (par dni pred ščipom vlada napetost, pogoste so hude prometne nesreče, ljudje so razdražljivi in žal je to tudi obdobje, ko lahko pričakujemo vec nasilja, umorov ipd. Ženska, ki ima mesečno perilo ob polni luni, krvavi močneje, več je (tudi prezgodnjih) porodov.
Pojdite ven, med ljudi, izogibajte pa se pomembnim pogovorom - to ni primerno obdobje za nasprotovanje. Izogibajte se tudi kirurškim posegom in puljenju zob, če je to seveda mogoče.
Ko Luna pada - od polne do prazne Lune - je čas za biznis in materialne zad

Lunin pohod: Ormož - Velika Nedelja – Kogel - Ormož
Viševnik
Lunin pohod: Savci – Ritmerk – Strjanci - Savci
Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom
Sotinski breg - Kugla

Od Bovca do Tolmina -26 in 27 etapa
Lunin pohod: Podgorci – Preclava - Podgorci
Zadnjica – Prehodavci – Triglavska jezera – Komna – Krn – Lepena
Julijci - krog iz Zadnjice
Grossvenediger
Triglav
Ojstrica
Matkov kot -Mrzla gora
Veliki Klek

Perzijski pregovor
Človekova veličina je v njegovih rokah.

Louis Pasteur
Zdi se mi, da bi nekaj ukradel, če bi dan preživel v brezdelju.