Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Planinski tabor 2018 - 3.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši in skrbniki. Danes smo dopoldan izvedli orientacijski tek, popoldan pa smo preizkusili znanje varovanega plezanja na bližnji plezalni steni. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Lunin pohod: Ormož-Velika Nedelja-Kogel-Ormož

Odhod:   sreda, 24. oktober 2018 [ 17:45]
VABILO NA DESETI LUNIN POHOD V L.2018

V SREDO, DNE 24.10.2018 JE DESETI LUNIN POHOD V LETU 2018 V ORGANIZACIJI PLANINSKEGA DRUŠTVA MAKS MEŠKO ORMOŽ.

ZBEREMO SE OB 17:45 URI PRED AVTOBUSNO POSTAJO OZIROMA NA PARKIRIŠČU HOTELA ORMOŽ!
Z AVTOMOBILI SE ZAPELJEMO DO KULTURNEGA DOMA PRI VELIKI NEDELJI OD KODER OB 18:10 PO GRIČIH DO BELEGA BREGA.POT BO KROŽNA TAKO, DA SE VRNEMO NA IZHODIŠČE.
HOJE JE ZA 2,5 DO 3 URE.POT JE PRIMERNA ZA VSAKOGAR (ne hitimo) PRIPOROČLJIVA PRIMERNA OBUTEV GLEDE VREMENA,DOBRO JE IMETI S SABO KRESNIČKO IN PO MOŽNOSTI ROČNO BATERIJSKO SVETILKO.
VRNEMO SE DO 22 URE!
LEPO VABLJENI!

POHOD VODITA: MARJAN KUKOVEC IN CILKA ŠPINDLER

Korčula
Kolesarjenje Ormož-Trakoščan-Ormož
Ferata Spodnji Plot na Zelenici
Kolesarjenje po OPP
Ob Muri
Golica
Lunin pohod: Ormož-Stanovno-Runeč
Visoka Martuljška Ponca
Avstrija, po Studelgratu na Grossglokner 3798 m
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji

Lunin pohod: Ormož-Ivanjšica
Nanos
Od Svetinj čez Vinski Vrh na Jeruzalem nadaljujemo čez Cerovec in nazaj na Svetinje
Pohorje do Belvija
Lunin pohod: Ormož-Hum-Frankovci-Ormož
Resevna
Triglav iz Krme
23 pohod Čez Blegoš na Lubnik
Triglavska magistrala, turno smučanje (marec-april)
Krma - Kredarica - Triglav -Krma

Ruski pregovor
Mati si je nedra ožulila, skrivaje za otroke, otroci so si nedra ožulili, skrivaje pred materjo.

Platon
Značilno čustvo za filozofa je: biti presenečen.