Prestavitev izleta Izlet Kopitnik (z vlakom): Na osnovi priporočil za zmanjšanje tveganj za okužbo s korona virusom, odpovedujemo izlet. Če se bodo stvari umirile, bomo izlet predvidoma izvedli 6. junija 2020.
Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Lunin pohod: Podgorci-Preclava-Podgorci

Odhod:   torek, 25. september 2018 [ 17:45]
VABILO NA DEVETI LUNIN POHOD V L.2018

V TOREK, DNE 25.09.2018 JE DEVETI LUNIN POHOD V LETU 2018 V ORGANIZACIJI PLANINSKEGA DRUŠTVA MAKS MEŠKO ORMOŽ.

ZBEREMO SE OB 17:45 URI PRED AVTOBUSNO POSTAJO OZIROMA NA PARKIRIŠČU HOTELA ORMOŽ!
Z AVTOMOBILI SE ZAPELJEMO DO OSNOVNE ŠOLE V PODGORCIH OD KODER OB 18:00 PO GRIČIH DO PRECLAVE.POT BO KROŽNA TAKO, DA SE VRNEMO NA IZHODIŠČE.
HOJE JE ZA 2,5 DO 3 URE.POT JE PRIMERNA ZA VSAKOGAR (ne hitimo) PRIPOROČLJIVA PRIMERNA OBUTEV GLEDE VREMENA,DOBRO JE IMETI S SABO KRESNIČKO IN PO MOŽNOSTI ROČNO BATERIJSKO SVETILKO.
VRNEMO SE DO 22 URE!
LEPO VABLJENI!

POHOD VODITA: MARJAN KUKOVEC IN JOŽE PETEK

Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
Kolesarjenje po Dravski kolesarski poti od Toblacha
Logarska dolina - Dom pod Storžičem
Sedmera Jezera-Lepo Špičje
Skuta
SEDMERA TRIGLAVSKA JEZERA
Kot-Vrbanove špice-Rjavina-Kot
Poletni tabor Podvolovljek
Triglav (Čez Prag)
Gonžarjeva peč

Greben Devic na Dleskovški planoti
Lunin pohod na ČOKLEČEVO GORO
Golica
Med goricami od Osnovne šole v Ivanjkovcih čez Cerovec Stanka Vraza na Jeruzalem Mali Brebrovnik,Svetinje do Ivanjkovec
Lunin pohod: Ormož-Stanovno-Runeč
Kolesarjenje po OPP
Begunjščica, Spodnji Plot
Korčula
Krim
Kolesarjenje Ormož-Koprivnica-Ormož (ob Dravi)

Dober mož ne laže.
In bonum virum non cadit mentiri.

Platon
Filozofe je treba imenovati tiste, ki se naslanjajo v vsem na bistvo, ne pa na mnenja prijateljev.