Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Lunin pohod: Podgorci-Preclava-Podgorci

Odhod:   torek, 25. september 2018 [ 17:45]
VABILO NA DEVETI LUNIN POHOD V L.2018

V TOREK, DNE 25.09.2018 JE DEVETI LUNIN POHOD V LETU 2018 V ORGANIZACIJI PLANINSKEGA DRUŠTVA MAKS MEŠKO ORMOŽ.

ZBEREMO SE OB 17:45 URI PRED AVTOBUSNO POSTAJO OZIROMA NA PARKIRIŠČU HOTELA ORMOŽ!
Z AVTOMOBILI SE ZAPELJEMO DO OSNOVNE ŠOLE V PODGORCIH OD KODER OB 18:00 PO GRIČIH DO PRECLAVE.POT BO KROŽNA TAKO, DA SE VRNEMO NA IZHODIŠČE.
HOJE JE ZA 2,5 DO 3 URE.POT JE PRIMERNA ZA VSAKOGAR (ne hitimo) PRIPOROČLJIVA PRIMERNA OBUTEV GLEDE VREMENA,DOBRO JE IMETI S SABO KRESNIČKO IN PO MOŽNOSTI ROČNO BATERIJSKO SVETILKO.
VRNEMO SE DO 22 URE!
LEPO VABLJENI!

POHOD VODITA: MARJAN KUKOVEC IN JOŽE PETEK

Lunin pohod: Sv.Tomaž-Gomila-Sv.Tomaž
Debela Peč ali Pršivec
Stolpnik
Lunin pohod: Ormož-Litmerk-Lešniški Vrh-Dobrava-Ormož

Lunin pohod: Ormož-Sv.Tomaž-Gomila-Sv.Tomaž
Uršlja gora
LUNIN POHOD 2019
Dan planincev Podravja na Rogli
Montaž, Viš
Montaž, Špik in Hude police
Špik nad Nosom
Po Slovenski planinski poti od Robana do Jezerskega
Grossglockner
Dachstein

Upravljati s kopjem, ki ga je drugi zavihtel.
Ab alio amentates hastas torquere.

William Shakespeare
Zlo, ki ga je človek storil, ga preživi; pogosto pa njegova dobra dela pokopljejo z njegovimi kostmi.