Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Antonov pohod 2019

Odhod:   nedelja, 20. januar 2019 [ 07:30]
Vodnik:   Vodniki PDMMO
datum nedelja, 20.01.2019

ANTONOV POHOD NA KOG

Zberemo se ob 7:30 na Vinskem Vrhu pri kapeli oziroma vaškem studencu-(vaško središče).!
Odhod bo ob 8:00 uri !Sprehodili se bomo po vinorodnim bregovih, od katerih ni niti eden višji od tristo metrov. Na Kog prispemo pred 10 uro. Vračamo se čez Bajzek kjer je predvidena malica.Pohod zaključimo pri Mirku na Vinskem Vrhu okrog 17 ure.
Pohod vodi: Mirko Fekonja !

Triglav iz Rudnega polja na Pokljuki
Gonžarjeva peč
Jezersko-Rinke-Skuta-Jezersko
Špik nad Nosom
Dachstein
Po Slovenski planinski poti od Robana do Jezerskega
Montaž, Špik in Hude police
Montaž, Viš

Jungfrao, Monsch
Lunin pohod:Miklavž-Krčevina-Vinski Vrh-Miklavž
Poletni tabor v Podljubelju
Poletni tabor za srednje in višje šolce - Prokletije
Velika in Mala Ponca in Mangart iz Belopeških jezer
Ormoški izziv - Ormoška planinska pot v enem dnevu
Po Slovenski tranzverzali od Maribora do Dom pod Storžičem ali Planinski dom na Zelenici
Lunin pohod: Ormož-Ivanjkovci-Mali Brebrovnik-Jeruzalem-Ivanjkovci
Bohinjske gore
Kolesarjenje po Dravski kolesarski poti od Maribora do Ormoža

Karkoli izrečeno v latinščini se sliši globoko.
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.

Gospod je vzvišen, ni pa zahrbten.