Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Dan planincev Podravja

Odhod:   sobota, 16. september 2017 [ 07:00]
Vodnik:   Tanja Plavec
Razpis:   PDF file (celoten razpis z vsemi podrobnejšimi podatki)
Srečanje planincev PODRAVJA

Draga planinka, dragi planinec!
Program srečanja
Pogled na nove poti je nuja, 08.30 – 09.00 Zbiranje planincev na Rogli pogled po prehojenih poteh privilegij, ki si ga vse preredko privoščimo. 09.00 – 09.15 Pozdravni nagovor predsednika MDO PD Podravja
Veliko lepih trenutkov s prehojenih poti, se je že nabralo, nekateri bledijo, 09.30 – 13.00 Planinske ture in doživetja mnoge je vredno obuditi. za vse generacije Zato te Vabimo, 13.15 – … Zaključek in prijetno druženje da se vseh teh prehojenih poti, planincev ob Koči na Pesku ta dan skupaj spomnimo.
Dobrodošli ste prav takšni, kakršni ste

Izlet bo izveden ob zadostnem številu prijavljenih! Prijave do 14.septembra na el. naslov:"kukovec_marijan@siol.net" >!!

24 pohod Čez Blegoš na Lubnik
Lunin pohod: Ormož-Litmerk-Lešniški Vrh-Dobrava-Ormož
Kopitnik (z vlakom)
Boč
Kredarica iz Krme
Lunin pohod: Ormož-Ivanjščica
Med goricami od Svetinj čez Jeruzalem,Cerovec Stanka Vraza nazaj na Svetinje
Glinščica(Jezero–Stena–Botač–Socerb–Dolga krona)
Gore nad Pokljuko
Krim

Letni zbor članov društva
Himalaja
Lunin pohod: Kog
Ob kulturnem prazniku na Jeruzalem
Višarje - Kamniti lovec
Ob Svečnici na Ivanjščico
Raduha iz Loke
Mariborsko pohorje
Vincekov pohod - Podgorci

Nemški pregovor
Nekoristna modrost je dvakratna neumnost.

John F. Kennedy
Nikoli se ne pogajajmo iz strahu, vendar se nikoli ne bojmo pogajati.