Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Planinski tabor 2018 - 3.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši in skrbniki. Danes smo dopoldan izvedli orientacijski tek, popoldan pa smo preizkusili znanje varovanega plezanja na bližnji plezalni steni. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Trstenjakov pohod

Gornja Radgona

Odhod:   sobota, 10. januar 2015 [ 00:00]
11. Trstenjakov pohod

Planinsko društvo Gornja Radgona, OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova, TD Negova-Spodnji Ivanjci in Majolka vabijo na tradicionalni pohod,v spomin na profesorja, teologa, psihologa, akademika in častnega občana dr. Antona Trstenjaka, ki bo v soboto, 10. januarja 2015.
OPIS POHODA:

• Od 9. ure dalje zbiranje pohodnikov pred spomenikom dr. Antona Trstenjaka, pri cerkvi sv. Petra v Gornji Radgoni.
• Ob 9.15 odhod do rojstne hiše v Rodmošcih.
• Oprema naj bo primerna hoji v zimskih razmerah.
• TD Majolka in domačini pripravljajo planinsko malico in topel napitek.
• Pohoda traja predvidoma 4 do 5 ur.
• Pohod vodijo vodniki PD Gornja Radgona.

Odhod iz Ormoža je ob 08:00 iz pred avtobusne postaje v Ormožu. V primeru manj prijavljenih bo prevoz organiziran z avtomobili oziroma kombijem.
Prijave se zbirajo na sedežu društva ob petkih od 17:00 do 19:00, oziroma na tel.:041698741 (Marjan Kukovec)
Cena: Avtobus (20 udel.) - 15€
Kombi (9 udel.) -10€
Osebni avto -7€

Triglavska magistrala, turno smučanje (marec-april)
23 pohod Čez Blegoš na Lubnik
Resevna
Lunin pohod: Ormož-Hum-Frankovci-Ormož
Boč
Krma - Kredarica - Triglav -Krma
Nanos
Lunin pohod: Ormož-Ivanjšica
Kolesarjenje Ormož-Trakoščan-Ormož
Korčula

Lunin pohod Ormož-Litmerk-Pavlovski Vrh-Ormož
LETNI OBČNI ZBOR
Ob kulturnem prazniku na Jeruzalem
Obir (Ojstrc)
Ob Svečnici na Ivanjščico
Raduha iz Loke
Kašna planina
Tečaj gorništva za zahtevne snežne ture na Vršiču
Lunin pohod Ormož-Kog-Ormož

Slava daje moč.
Dat gloria vires.

William Shakespeare
Po dobrem vinu dobro spiš, kdor dobro spi, ne greši, kdor ne greši, pride v nebesa. Torej dobro vino pomaga v nebesa.