Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Planinski tabor 2018 - 3.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši in skrbniki. Danes smo dopoldan izvedli orientacijski tek, popoldan pa smo preizkusili znanje varovanega plezanja na bližnji plezalni steni. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Trstenjakov pohod

Gornja Radgona

Odhod:   sobota, 10. januar 2015 [ 00:00]
11. Trstenjakov pohod

Planinsko društvo Gornja Radgona, OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova, TD Negova-Spodnji Ivanjci in Majolka vabijo na tradicionalni pohod,v spomin na profesorja, teologa, psihologa, akademika in častnega občana dr. Antona Trstenjaka, ki bo v soboto, 10. januarja 2015.
OPIS POHODA:

• Od 9. ure dalje zbiranje pohodnikov pred spomenikom dr. Antona Trstenjaka, pri cerkvi sv. Petra v Gornji Radgoni.
• Ob 9.15 odhod do rojstne hiše v Rodmošcih.
• Oprema naj bo primerna hoji v zimskih razmerah.
• TD Majolka in domačini pripravljajo planinsko malico in topel napitek.
• Pohoda traja predvidoma 4 do 5 ur.
• Pohod vodijo vodniki PD Gornja Radgona.

Odhod iz Ormoža je ob 08:00 iz pred avtobusne postaje v Ormožu. V primeru manj prijavljenih bo prevoz organiziran z avtomobili oziroma kombijem.
Prijave se zbirajo na sedežu društva ob petkih od 17:00 do 19:00, oziroma na tel.:041698741 (Marjan Kukovec)
Cena: Avtobus (20 udel.) - 15€
Kombi (9 udel.) -10€
Osebni avto -7€

Velika in Mala Ponca in Mangart iz Belopeških jezer
Poletni tabor za srednje in višje šolce - Prokletije
Poletni tabor v Podljubelju
Lunin pohod:Miklavž-Krčevina-Vinski Vrh-Veliki Brebrovnik
Jungfrao, Monsch
Triglav iz Zadnjice
Gonžarjeva peč
Jezersko-Rinke-Skuta-Jezersko
Špik nad Nosom

Ormoški izziv - Ormoška planinska pot v enem dnevu
Po Slovenski tranzverzali od Maribora do Dom pod Storžičem ali Planinski dom na Zelenici
Lunin pohod: Ormož-Ivanjkovci-Mali Brebrovnik-Jeruzalem-Ivanjkovci
Bohinjske gore
Kolesarjenje po Dravski kolesarski poti od Maribora do Ormoža
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
Avstrija, po Studelgratu na Grossglokner 3798 m
Visoka Martuljška Ponca
Lunin pohod: Ormož-Stanovno-Runeč
Golica

Lahko je s tujim biti darežljiv.
Facile largiri de alieno.

Albert Einstein
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež.