poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Po Slovenski transverzali

Odhod:   petek, 29. julij 2016 [ 00:00 ]
Prihod:   sobota, 30. julij 2016
Trajanje:   2 dneva
Težavnost:   Zelo zahtevna
Vodnik:   Janko Juršič
Po dogovoru z zainteresiranimi, bi se odločili za krajši odsek slovenske transverzale.
Možni predlogi so: 1. Maribor - Slovenj Gradec (pot čez Pohorje)
2. Slovenj Gradec - Robanov kot (Uršlja gora, Smrekovec, Raduha)
3. Robanov kot - Jezersko (Ojstrica, Planjava, Kamniško sedlo, Skuta, Kokrsko sedlo, Grintavec, Češka koča)
Prvi predlog je tehnično nezahteven, medtem ko ostala dva zahtevata dobro kondicijo in znanje hoje po visokogorju.
Vsekakor strah pred višino in neuhojene čevlje pustite doma, sicer bo izlet za posameznika nočna mora namesto uživanja v razgledu. :)
Glede na velikost in sestavo skupine ter izbrani predlog, bi se naknadno dogovorili za kraj in čas zbiranja, prenočišče in ceno izleta.

Po Slovenski planinski poti od Robana do Jezerskega
Špik nad Nosom
Montaž, Špik in Hude police
Montaž, Viš
Dan planincev Podravja na Rogli
Uršlja gora
Lunin pohod: Ormož-Velika Nedelja-Kogel-Ormož
Lunin pohod: Podgorci-Preclava-Podgorci

Grossglockner
Dachstein
Jezersko-Rinke-Skuta-Jezersko
Gonžarjeva peč
Triglav iz Rudnega polja na Pokljuki
Jungfrao, Monsch
Lunin pohod:Miklavž-Krčevina-Vinski Vrh-Miklavž
Poletni tabor v Podljubelju

Zahvala rodi zahvalo.
Gratia gratiam parit.

Oscar Wilde
Moški si želijo biti prva ljubezen ženske - ženske si želijo biti zadnja ljubezen moškega.