fotografije Izlet Poletni tabor Podvolovljek: na povezavi tabor so moje fotografije iz letošnjega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Kopitnik (z vlakom): Na osnovi priporočil za zmanjšanje tveganj za okužbo s korona virusom, odpovedujemo izlet. Če se bodo stvari umirile, bomo izlet predvidoma izvedli 6. junija 2020.
Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Po Slovenski transverzali

Odhod:   petek, 29. julij 2016 [ 00:00 ]
Prihod:   sobota, 30. julij 2016
Trajanje:   2 dneva
Težavnost:   Zelo zahtevna
Vodnik:   Janko Juršič
Po dogovoru z zainteresiranimi, bi se odločili za krajši odsek slovenske transverzale.
Možni predlogi so: 1. Maribor - Slovenj Gradec (pot čez Pohorje)
2. Slovenj Gradec - Robanov kot (Uršlja gora, Smrekovec, Raduha)
3. Robanov kot - Jezersko (Ojstrica, Planjava, Kamniško sedlo, Skuta, Kokrsko sedlo, Grintavec, Češka koča)
Prvi predlog je tehnično nezahteven, medtem ko ostala dva zahtevata dobro kondicijo in znanje hoje po visokogorju.
Vsekakor strah pred višino in neuhojene čevlje pustite doma, sicer bo izlet za posameznika nočna mora namesto uživanja v razgledu. :)
Glede na velikost in sestavo skupine ter izbrani predlog, bi se naknadno dogovorili za kraj in čas zbiranja, prenočišče in ceno izleta.

Po Slovenski pl. poti od Jezerskega do Ljubelja
Gran Paradiso
Montaž
Lunin pohod: Podgorci-Preclava-Podgorci
Viš
Dan planincev Podravja na Rogli
Lunin pohod: Ormož-Velika Nedelja-Kogel-Ormož
Golaki
Viševnik

Grossvenediger 3666m
Špik nad nosom
Jezersko-Rinke-Skuta-Jezersko
PO JAKOBOVI POTI
Triglav (Čez Prag)
Gonžarjeva peč
Poletni tabor Podvolovljek
Kot-Vrbanove špice-Rjavina-Kot
SEDMERA TRIGLAVSKA JEZERA

Korejski pregovor
Neljubljeni otrok zmeraj veliko je.

Albert Camus
Poznam le eno dolžnost; ta je, da ljubim.