Prestavitev izleta Izlet Viševnik: zaradi slabših vremenskih obetov je izlet prestavljen na nedeljo, 9. oktobra 2022. Prijave so še možne do srede, 5. oktobra 2022, oziroma do zapolnitve avtobusa.
Taborni časospis Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis z letošnjim dogajanjem na Jezerskem. Poglejte.
fotografije iz tabora Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: na povezavi drive se nahaja izbor mojih najboljših fotografij iz tabora na Jezerskem. Obilo užitka ob gledanju fotografij. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Golica: Zaradi napovedanega slabega vremena bo izlet na Golico, 4. junija 2022. Odhod ob 6. uri zjutraj.
Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje

Evropohod Ljutomer - Ormož

Odhod:   četrtek, 26. maj 2016 [ 00:00]
Vodnik:   Ivan Kaučič
Evropohod 2016

Evropohod 2016 je vseevropska popotniška akcija Evropske popotniške zveze, ki združuje 30 evropskih držav. V Sloveniji bo potekal od 25. maja do 1. junija na trasi evropske pešpoti E7. Pričetek Evropohoda 2016 SLO bo v Beltincih, zaključek pa v Posavju.

Program Evropohoda 2016 SLO:

25. maj 2016, sreda
Pričetek Evropohoda v Beltincih. Smer pohoda: Beltinci – Ižakovci – Banovci – Ljutomer. Bivanje več dnevnih pohodnikov iz Slovenije in tujine v Hotelu Stela Ljutomer.

26. maj 2016, četrtek
Zjutraj ob 8:10 uri se zberemo na želežniški postaji Ormož od koder gremo z vlakom ob 8:11 v Ljutomer. Začetek pohoda je v centru Ljutomera. Smer poti: Ljutomer – Jeruzalem – Miklavž – Kog. Bivanje več dnevnih pohodnikov iz Slovenije in tujine na Senešcih na kmetiji Ozmec.

27. maj 2016, petek
Pričetek pohoda ob 9:00 pred gradom v Ormožu. Smer poti: Ormož – Velika Nedelja – Podgorci – grad Borl. Bivanje več dnevnih pohodnikov iz Slovenije in tujine v Gorišnici.

28. maj 2016, sobota
Z vlakom Mura se peljemo do Ptuja od koder z avtobusom v Cirkulane.Pričetek pohoda v centru Cirkulan. Smer poti: Cirkulane – Gradišča – Dravci – Videm.
Bivanje več dnevnih pohodnikov iz Slovenije in tujine v Vidmu.
29. maj 2016, nedelja
Začetek pohoda v Podlehniku. Smer poti: Podlehnik – Dolena – Janški Vrh – Ptujska Gora. Bivanje več dnevnih pohodnikov iz Slovenije in tujine na Ptujski Gori.

30. maj 2016, ponedeljek
Pričetek pohoda v Cirkulanah. Smer poti: Ptujska Gora – Jelovice – Rudijev dom pod Donačko goro – Rogatec – Rogaška Slatina.
Bivanje več dnevnih pohodnikov iz Slovenije in tujine v Rogaški Slatini.

31. maj 2016, torek
Pričetek pohoda v Rogaški Slatini. Smer poti: Rogaška Slatina – Sveta Ema – Terme Olimija Podčetrtek – Olimje. Bivanje več dnevnih pohodnikov iz Slovenije in tujine v Podčetrtku.

1. junij 2016, sreda
Pričetek pohoda v Obsotelju, smer poti: Bistrica ob Sotli – Svete gore – grad Podsreda.
Zaključek Evropohoda 2016 na gradu Podsreda.
Za svoje pohode po E7 lahko uporabite tudi tabelo, ki vsebuje podatke o možnih začetkih, koncih posameznih etap, prenočišča s telefonskimi številkami, dolžine.

Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom
Sotinski breg - Kugla
Ormož – Litmerk – Libanja – Pavlovski vrh - Ormož
Lunin pohod po KS Kog
Antonov pohod – Kog
Trije Kralji in Osankarica
Vincekov pohod - Podgorci
Dolina Triglavskih jezer
Pred Svečnico na Ivanjščico
Lunin pohod: Ormož - Litmerk - Ormož

Lunin pohod: Miklavž pri Ormožu-Kajžar--Vukomorje-Miklavž
SKUTA
Lunin pohod: Ormož - Velika Nedelja – Kogel - Ormož
Viševnik
Od Bovca do Tolmina -26 in 27 etapa

Kruha in iger.Panem et circenses.

Oscar Wilde
Javnost je skrajno tolerantna. Oprosti vse, le genija ne.