Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Planinski tabor 2018 - 3.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši in skrbniki. Danes smo dopoldan izvedli orientacijski tek, popoldan pa smo preizkusili znanje varovanega plezanja na bližnji plezalni steni. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

BIZELJSKO

Na VELIKONOČNI PONEDELJEK!

Odhod:   ponedeljek, 28. marec 2016 [ 07:00]
Program: ob 9. uri prihod na Bizeljsko
Tone Jesenko nas bo vodil po Bizeljskih gričih.

Od Bizeljskega se bomo podali po Grajski poti do domačije »Pr’ Mrazu«, pri družini Babič. Lea Babič je bila v letu 2015 izbrana za Kmetico leta. Pri njej si bomo ogledali bogato zbirko majolik. Vstopnina: prostovoljni prispevki.

Pot bomo nadaljevali proti Orešju in na vrh Pečine (525 m), od koder je ob jasnem vremenu lep pogled na Kumrovec in hrvaško Zágorje.

Na izhodišče se bomo vrnili mimo bizeljskega gradu (lahko si ga bomo tudi ogledali, Lovske koče in »Lusthausa«.
Pohod bomo z nekaj postanki opravili v 5 do 6 urah, zaključili ga bomo tam med14. in 15. uro. V Gostilni Šekoranja na Bizeljskem se bomo lahko še odžejali.

Prijave do petka 25.03.2016 Kukovec Marjanu 041698741 (prijava obvezno)
Cena- prevoz odvisno od števila udeleženih!
Hrana : iz nahrbtnika
Obutev in oblačila-primerna vremenu!
Priporočljivo: pohodne palice! Izlet-turo vodi : Marjan Kukovec
Lepo vabljeni!

Ob polni luni Božični izlet na Goričko
Boč
Trstenjakov pohod v Gornjo Radgono
Dražgoše iz PASJE RAVNI
LETNI OBČNI ZBOR
GROSSGLOKNER
UREJANJE ORMOŠKE PLANINSKE POTI

Dobrač 2166 m
Lunin pohod: Kog-Klumpa-Lačaves
UREJANJE ORMOŠKE PLANINSKE POTI
Pršivec nad Bohinjskim jezerom
Lunin pohod: Ormož-Velika Nedelja-Kogel-Ormož
Soriška planina
Lunin pohod: Podgorci-Preclava-Podgorci
Montaž, Viš

Zloraba ne ukinja običaja.
Abusus non tollit usum.

Napoleon Bonaparte