Prestavitev izleta Izlet Kopitnik (z vlakom): Na osnovi priporočil za zmanjšanje tveganj za okužbo s korona virusom, odpovedujemo izlet. Če se bodo stvari umirile, bomo izlet predvidoma izvedli 6. junija 2020.
Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

BIZELJSKO

Na VELIKONOČNI PONEDELJEK!

Odhod:   ponedeljek, 28. marec 2016 [ 07:00]
Program: ob 9. uri prihod na Bizeljsko
Tone Jesenko nas bo vodil po Bizeljskih gričih.

Od Bizeljskega se bomo podali po Grajski poti do domačije »Pr’ Mrazu«, pri družini Babič. Lea Babič je bila v letu 2015 izbrana za Kmetico leta. Pri njej si bomo ogledali bogato zbirko majolik. Vstopnina: prostovoljni prispevki.

Pot bomo nadaljevali proti Orešju in na vrh Pečine (525 m), od koder je ob jasnem vremenu lep pogled na Kumrovec in hrvaško Zágorje.

Na izhodišče se bomo vrnili mimo bizeljskega gradu (lahko si ga bomo tudi ogledali, Lovske koče in »Lusthausa«.
Pohod bomo z nekaj postanki opravili v 5 do 6 urah, zaključili ga bomo tam med14. in 15. uro. V Gostilni Šekoranja na Bizeljskem se bomo lahko še odžejali.

Prijave do petka 25.03.2016 Kukovec Marjanu 041698741 (prijava obvezno)
Cena- prevoz odvisno od števila udeleženih!
Hrana : iz nahrbtnika
Obutev in oblačila-primerna vremenu!
Priporočljivo: pohodne palice! Izlet-turo vodi : Marjan Kukovec
Lepo vabljeni!

Lunin pohod na Ravno Goro
Greben Devic na Dleskovški planoti
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
Kolesarjenje po Dravski kolesarski poti od Toblacha
Logarska dolina - Dom pod Storžičem
Sedmera Jezera-Lepo Špičje
Skuta
Kot-Vrbanove špice-Rjavina-Kot
41. poletni tabor za osnovno in srednješolce
Triglav (Čez Prag)

Golica
Med goricami od Osnovne šole v Ivanjkovcih čez Cerovec Stanka Vraza na Jeruzalem Mali Brebrovnik,Svetinje do Ivanjkovec
Lunin pohod: Ormož-Stanovno-Runeč
Kolesarjenje po OPP
Begunjščica, Spodnji Plot
Korčula
Krim
Kolesarjenje Ormož-Koprivnica-Ormož (ob Dravi)
Gore nad Pokljuko
Glinščica(Jezero–Stena–Botač–Socerb–Dolga krona)

Ruski pregovor
Mož že pozna resnico, a je ne mara govoriti.

Arthur Schopenhauer
Hrup je najpomembnejša oblika motenja. To ni le trenutna prekinitev, temveč tudi trganje misli.