Prestavitev izleta Izlet Kopitnik (z vlakom): Na osnovi priporočil za zmanjšanje tveganj za okužbo s korona virusom, odpovedujemo izlet. Če se bodo stvari umirile, bomo izlet predvidoma izvedli 6. junija 2020.
Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Soriška planina

Odhod:   ponedeljek, 28. marec 2016 [ 03:00]
Vodnik:   Damjan Berghaus-Majnik
Soriška planina je eno od zimskošportnih središč v Sloveniji, razpoteza se na višini od 1300 do 1550 mnm.
Na planini obratujejo tri smučarske vlečnice. Dolžina alpskih smučarskih prog je 6 km, tekaških pa 5 km.

Planina je izhodišče označenih poti na vrhove Spodnjih Bohinjskih gora in Ratitovca.
V polkrogu nad planino so največ v eni uri dosegljivi: Možic (1602 m), Šavnik (1574 m), Slatnik (1598 m), Lajnar (1549 m) in Dravh (1547 m). Soriška planina je dostopna po cesti iz Železnikov preko Zgornje Sorice, kjer se priključi cesta iz Petrovega Brda ali pa iz Bohinjske Bistrice.

Odhod iz Ormoža zjutraj ob 3:00 iz pred planinske sobe.
Vrnitev pozno zvečer.
Hrana v Litostrojski koči oziroma iz nahrbtnika.
Turo vodita Damjan in Dušan
Prijave do 26.03.2016( 014698741-Marjan)

Lunin pohod: Ormož-Ivanjščica
Glinščica(Jezero–Stena–Botač–Socerb–Dolga krona)
Gore nad Pokljuko
Krim
Kolesarjenje Ormož-Koprivnica-Ormož (ob Dravi)
Korčula
Begunjščica, Spodnji Plot
Kolesarjenje po OPP
Lunin pohod: Ormož-Stanovno-Runeč
Med goricami od Osnovne šole v Ivanjkovcih čez Cerovec Stanka Vraza na Jeruzalem Mali Brebrovnik,Svetinje do Ivanjkovec

Kredarica iz Krme
Boč
Kopitnik (z vlakom)
Lunin pohod: Ormož-Hum-Ormož
24 pohod Čez Blegoš na Lubnik
Letni zbor članov društva
Himalaja
Lunin pohod: Kog
Ob kulturnem prazniku na Jeruzalem

Razum je mož.
Mens cujusque is est quisque.

Friedrich Nietzsche
Le tisti naj bi posedoval, ki ima duha; drugače je bogastvo javna nesreča.