Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Planinski tabor 2018 - 3.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši in skrbniki. Danes smo dopoldan izvedli orientacijski tek, popoldan pa smo preizkusili znanje varovanega plezanja na bližnji plezalni steni. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Za vas pripravljamo
sobota, 22. december 2018
Ob polni luni Božični izlet na Goričko
sreda, 26. december 2018
Boč
sobota, 5. januar 2019
Trstenjakov pohod v Gornjo Radgono
sobota, 12. januar 2019
Dražgoše iz PASJE RAVNI (PASJA RAVAN-DRAŽGOŠE-pohod Po poti Cankarjevega bataljona s Pasje ravni v Dražgoše)

Za nami je
nedelja, 2. december 2018
Dobrač 2166 m
petek, 23. november 2018
Lunin pohod: Kog-Klumpa-Lačaves

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Ob polni luni Božični izlet na Goričko
Boč
Trstenjakov pohod v Gornjo Radgono
Dražgoše iz PASJE RAVNI
LETNI OBČNI ZBOR
GROSSGLOKNER
UREJANJE ORMOŠKE PLANINSKE POTI

Dobrač 2166 m
Lunin pohod: Kog-Klumpa-Lačaves
UREJANJE ORMOŠKE PLANINSKE POTI
Pršivec nad Bohinjskim jezerom
Lunin pohod: Ormož-Velika Nedelja-Kogel-Ormož
Soriška planina
Lunin pohod: Podgorci-Preclava-Podgorci
Montaž, Viš

Kdor se loti meča, ga meč tudi pogubi.
Qui fugiebat, rursus proeliabatur.

George Bernard Shaw
Sreča vse življenje! Tega živ človek ne bi prenesel: bil bi pekel na zemlji.