Odpoved izleta Izlet Viševnik : Zaradi sveže zapadlega snega in premalo prijav moramo izlet žal odpovedati.
Taborni časopis 2021 Izlet 42. poletni tabor za osnovno in srednješolce v Mojstrani: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis Mojstrana 2021. Poglejte!
Taborni časopis Podvolovljek 2020 Izlet Poletni tabor Podvolovljek: V rubriki Dogodki je na voljo taborni časopis Podvolovljek 2020. Prispevke udeležencev je zbrala Stanka, povezala in uredila pa Nuša. Poglejte kje smo bili in kaj se nam je dogajalo.
fotografije Izlet Poletni tabor Podvolovljek: na povezavi tabor so moje fotografije iz letošnjega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Kopitnik (z vlakom): Na osnovi priporočil za zmanjšanje tveganj za okužbo s korona virusom, odpovedujemo izlet. Če se bodo stvari umirile, bomo izlet predvidoma izvedli 6. junija 2020.

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Za vas pripravljamo
sreda, 20. oktober 2021
Lunin pohod: Ormož - Velika Nedelja – Kogel - Ormož
sobota, 23. oktober 2021
sobota, 30. oktober 2021
Planina Blato - Adam, Eva, Prevalski stog (Planina Blato - Prevalski Stog (čez Adama in Evo))
nedelja, 7. november 2021

Za nami je
sobota, 9. oktober 2021
Viševnik (Zaradi sveže zapadlega snega v visokogorju in premalo prijav je izlet odpovedan)
sobota, 2. oktober 2021

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Lunin pohod: Ormož - Velika Nedelja – Kogel - Ormož
Planina Blato - Adam, Eva, Prevalski stog
Kraški rob
Lunin pohod: Savci – Ritmerk – Strjanci - Savci
Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom

Viševnik
Lunin pohod: Podgorci – Preclava - Podgorci
Po Slovenski planinski poti
Dan planincev Podravja na Rogli
JULIANA TRAIL - etapa 13: Kobarid – Bovec
Julijci - krog iz Zadnjice
Grossvenediger 3666m
Gran Paradiso

Slovenski pregovor
Tudi slepa kura zrno najde.

William Shakespeare
Raje ti povem, česa se je treba bati, kot česa se bojim sam.