Prestavitev izleta Izlet Viševnik: zaradi slabših vremenskih obetov je izlet prestavljen na nedeljo, 9. oktobra 2022. Prijave so še možne do srede, 5. oktobra 2022, oziroma do zapolnitve avtobusa.
Taborni časospis Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis z letošnjim dogajanjem na Jezerskem. Poglejte.
fotografije iz tabora Izlet 43. poletni tabor za osnovno in srednješolce na Jezerskem: na povezavi drive se nahaja izbor mojih najboljših fotografij iz tabora na Jezerskem. Obilo užitka ob gledanju fotografij. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Golica: Zaradi napovedanega slabega vremena bo izlet na Golico, 4. junija 2022. Odhod ob 6. uri zjutraj.
Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje

Za vas pripravljamo
nedelja, 29. januar 2023
nedelja, 5. februar 2023
Kamniti Lovec, Višarje
nedelja, 5. februar 2023
Lunin pohod: Ormož - Litmerk - Ormož
sreda, 8. februar 2023
Ob kulturnem prazniku na Jeruzalem

Za nami je
nedelja, 29. januar 2023
nedelja, 22. januar 2023
VINCEKOVO- MEDŽIMURJE
nedelja, 22. januar 2023
Dolina Triglavskih jezer

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-19
Od aprila do oktobra: 19-20
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Kamniti Lovec, Višarje
Lunin pohod: Ormož - Litmerk - Ormož
Ob kulturnem prazniku na Jeruzalem
ZIMSKA ŠOLA na KOMNI
Glinščica
Lunin pohod: Ormož – Hum - Ormož
Triglav
Zasavska Sveta gora

VINCEKOVO- MEDŽIMURJE
Dolina Triglavskih jezer
Vincekov pohod - Podgorci
Trije Kralji in Osankarica
Antonov pohod – Kog
16 TRSTENJAKOV POHOD
Lunin pohod po KS Kog
Ormož – Litmerk – Libanja – Pavlovski vrh - Ormož
Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom

Nepoznavanje prava škoduje.
Ignorantia iuris nocet.

Jean-Paul Sartre
Pomembni smo samo v svojih odločitvah.