Taborni časopis Podvolovljek 2020 Izlet Poletni tabor Podvolovljek: V rubriki Dogodki je na voljo taborni časopis Podvolovljek 2020. Prispevke udeležencev je zbrala Stanka, povezala in uredila pa Nuša. Poglejte kje smo bili in kaj se nam je dogajalo.
fotografije Izlet Poletni tabor Podvolovljek: na povezavi tabor so moje fotografije iz letošnjega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Kopitnik (z vlakom): Na osnovi priporočil za zmanjšanje tveganj za okužbo s korona virusom, odpovedujemo izlet. Če se bodo stvari umirile, bomo izlet predvidoma izvedli 6. junija 2020.
Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Za vas pripravljamo
sobota, 5. december 2020
Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom
sobota, 26. december 2020
Sotinski breg-Kugla
sreda, 30. december 2020

Za nami je
petek, 4. december 2020
Obir (Ojstrc) 2139m
ponedeljek, 30. november 2020
Lunin pohod: Savci-Ritmerk-Strjanci-Savci

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom
Sotinski breg-Kugla

Obir (Ojstrc) 2139m
Lunin pohod: Savci-Ritmerk-Strjanci-Savci
Urejanje ormoške planinske poti
Kraški rob
Lunin pohod: Miklavž pri Ormožu-Kajžar
Veliki Pršivec

Hrvaški pregovor
Če si bogat, si vsem trn v peti.

Platon
Značilno čustvo za filozofa je: biti presenečen.