Taborni časopis Izlet Poletni tabor v Završnici: V zavihek Dogodki smo dodali Taborni časopis Završnica 2023. Poglejte kaj se je dogajalo in kako so različni avtorji videli iste dogodke.
Prestavitev izleta - maj in Suhi vrh Izlet Maj in Suhi vrh: Zaradi snega na grebenu je izlet prestavljen na naslednji vikend - na nedeljo, 30.4. Prijave odprte do srede, 26.4. Upam, da bomo tokrat imeli več sreče (da do takrat ne bo več snežilo).
Prestavitev izleta Izlet Slivnica in Cerkniško jezero: Zaradi manjšega števila prijav in negotove vremenske napovedi, bo izlet na Slivnico 22. aprila 2023. Prijave so še odprte.
Prijave za tabor 2023 Izlet Poletni tabor v Završnici: Med aktualnimi dogodki je že razpis in prijavnica za letošnji tabor. Pohitite, da ne ostanete brez šotora.
PRELOŽITEV KOLESARJENJA Izlet Kolesarjenje: Ormož - Sv. Urban - Ormož: Spoštovani! Zaradi slabe vremenske napovedi prestavljamo kolesarjenje na 3 soboto v mesecu aprilu! Prosimo za razumevanje!

Za vas pripravljamo
petek, 23. februar 2024
ZBOR ČLANOV (občni zbor) (VOLILNI ZBOR)
sobota, 24. februar 2024
Pohod ob polni luni (DOBRAVA-LITMERK-BOKOJICE-ORMOŽ)
nedelja, 25. februar 2024
sobota, 2. marec 2024
Blegoš, Lubnik

Za nami je
petek, 23. februar 2024
ZBOR ČLANOV (občni zbor) (VOLILNI ZBOR)
nedelja, 18. februar 2024
Velika Mojstrovka
sobota, 10. februar 2024
Pohod od obali (Piranska pešpot)

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-19
Od aprila do oktobra: 19-20
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

ZBOR ČLANOV (občni zbor)
Blegoš, Lubnik
Triglav
Boč
Krakovski gozd
Šmohor
Slovenska planinska pot

Velika Mojstrovka
Pohod od obali
Kamniti Lovec
TURNO SMUČANJE KOMNA
DAN MOKRIŠČ
OB SVEČNICI NA IVANJŠICO
Krnica
Medžimurje-Vincekov pohod
Vincekov pohod Podgorci

Kolikor ljudi, toliko mnenj.
Quot capita, tot sententiae.

Francis Bacon
Gotovo je, da je slava kot reka, ki nosi lahke in napihnjene stvari in potaplja težke in trdne.