Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Planinski tabor 2018 - 3.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši in skrbniki. Danes smo dopoldan izvedli orientacijski tek, popoldan pa smo preizkusili znanje varovanega plezanja na bližnji plezalni steni. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Za vas pripravljamo
petek, 1. marec 2019
Triglavska magistrala, turno smučanje (marec-april)
sobota, 2. marec 2019
23 pohod Čez Blegoš na Lubnik
sobota, 16. marec 2019
Resevna
četrtek, 21. marec 2019
Lunin pohod: Ormož-Hum-Frankovci-Ormož

Za nami je
torek, 19. februar 2019
Lunin pohod Ormož-Litmerk-Pavlovski Vrh-Ormož
nedelja, 17. februar 2019

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Triglavska magistrala, turno smučanje (marec-april)
23 pohod Čez Blegoš na Lubnik
Resevna
Lunin pohod: Ormož-Hum-Frankovci-Ormož
Boč
Krma - Kredarica - Triglav -Krma
Nanos
Lunin pohod: Ormož-Ivanjšica
Kolesarjenje Ormož-Trakoščan-Ormož
Korčula

Lunin pohod Ormož-Litmerk-Pavlovski Vrh-Ormož
LETNI OBČNI ZBOR
Ob kulturnem prazniku na Jeruzalem
Obir (Ojstrc)
Ob Svečnici na Ivanjščico
Raduha iz Loke
Kašna planina
Tečaj gorništva za zahtevne snežne ture na Vršiču
Lunin pohod Ormož-Kog-Ormož

Člobeška zloba ne pušča nič dotaknjeno.
Fraus intactum nil humana relinquit.

Winston Churchill
Če začnemo prepir med preteklostjo in sedanjostjo, bomo uvideli, da smo izgubili bodočnost.