Taborni časopis Podvolovljek 2020 Izlet Poletni tabor Podvolovljek: V rubriki Dogodki je na voljo taborni časopis Podvolovljek 2020. Prispevke udeležencev je zbrala Stanka, povezala in uredila pa Nuša. Poglejte kje smo bili in kaj se nam je dogajalo.
fotografije Izlet Poletni tabor Podvolovljek: na povezavi tabor so moje fotografije iz letošnjega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Kopitnik (z vlakom): Na osnovi priporočil za zmanjšanje tveganj za okužbo s korona virusom, odpovedujemo izlet. Če se bodo stvari umirile, bomo izlet predvidoma izvedli 6. junija 2020.
Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Za vas pripravljamo
sreda, 26. maj 2021
Lunin pohod: Ormož - Stanovno- Runeč
petek, 11. junij 2021
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
sobota, 19. junij 2021
Ratitovec (Altemaver (Ratitovec))
ponedeljek, 21. junij 2021
Pohorje na prvi poletni dan

Za nami je
sobota, 15. maj 2021
Slemenova Špica
sobota, 15. maj 2021
Po ormoški planinski poti

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Lunin pohod: Ormož - Stanovno- Runeč
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
Ratitovec
Pohorje na prvi poletni dan
Lunin pohod na Ravno Goro
Po Ormoški planinski poti
Kriški podi s Klubom Ormoških študentov
Jalovec z Vršiča
Grossvenediger 3666m
42. poletni tabor za osnovno in srednješolce v Mojstrani

Slemenova Špica
Po ormoški planinski poti
Kolesarjenje po OPP
Lunin pohod: Ormož - DONAČKA GORA
Korčula
Krim
Kolesarjenje: Ormož - Sv. Trojica - Ormož
Kredarica - Triglav iz Krme
Glinščica
Lunin pohod: Ormož – Hum - Ormož

Vsak je lahko bogat z obljubami.
Promissis dives quilibet esse potest.

Aristotel
Prijatelj je duša v dveh telesih.