Prestavitev izleta Izlet Kopitnik (z vlakom): Na osnovi priporočil za zmanjšanje tveganj za okužbo s korona virusom, odpovedujemo izlet. Če se bodo stvari umirile, bomo izlet predvidoma izvedli 6. junija 2020.
Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Za vas pripravljamo
petek, 12. junij 2020
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
četrtek, 18. junij 2020
Kolesarjenje po Dravski kolesarski poti od Toblacha
petek, 19. junij 2020
Logarska dolina - Dom pod Storžičem
četrtek, 25. junij 2020
Sedmera Jezera-Lepo Špičje

Za nami je
sobota, 6. junij 2020
Greben Devic na Dleskovški planoti
petek, 5. junij 2020
Lunin pohod na ČOKLEČEVO GORO (TIBOLCI-ČOKLEČEVA GORA-STRMEC PRI POLENŠAKU-PRERAD-TIBOLCI)

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji
Kolesarjenje po Dravski kolesarski poti od Toblacha
Logarska dolina - Dom pod Storžičem
Sedmera Jezera-Lepo Špičje
Skuta
SEDMERA TRIGLAVSKA JEZERA
Kot-Vrbanove špice-Rjavina-Kot
Poletni tabor Podvolovljek
Triglav (Čez Prag)
Gonžarjeva peč

Greben Devic na Dleskovški planoti
Lunin pohod na ČOKLEČEVO GORO
Golica
Med goricami od Osnovne šole v Ivanjkovcih čez Cerovec Stanka Vraza na Jeruzalem Mali Brebrovnik,Svetinje do Ivanjkovec
Lunin pohod: Ormož-Stanovno-Runeč
Kolesarjenje po OPP
Begunjščica, Spodnji Plot
Korčula
Krim
Kolesarjenje Ormož-Koprivnica-Ormož (ob Dravi)

Nemški pregovor
Mnogi bežijo pred častjo, zato da bi jo s tem ulovili.

Stephen Hawking
Ne verjamem v eno samo enolično vesolje... Še celo fizikalni zakoni so nekako odvisni od opazovalca.