Martinov pohod 2021 Izlet Martinov pohod med Ormoškimi goricami: Dogodek je prestavljen na naslednje martinovanje
Prestavitev Markacijskega dneva Izlet Markacijski dan: Zaradi izrednega dogodka je markacijski dan prestavljen na eno od sobot v novembru. Nov datum bo objavljen na spletni strani društva.
Odpoved izleta Izlet Viševnik : Zaradi sveže zapadlega snega in premalo prijav moramo izlet žal odpovedati.
Taborni časopis 2021 Izlet 42. poletni tabor za osnovno in srednješolce v Mojstrani: V zavihku Dogodki je na voljo Taborni časopis Mojstrana 2021. Poglejte!
Taborni časopis Podvolovljek 2020 Izlet Poletni tabor Podvolovljek: V rubriki Dogodki je na voljo taborni časopis Podvolovljek 2020. Prispevke udeležencev je zbrala Stanka, povezala in uredila pa Nuša. Poglejte kje smo bili in kaj se nam je dogajalo.

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Za vas pripravljamo
nedelja, 19. december 2021
nedelja, 26. december 2021
Sotinski breg - Kugla (Sotinski breg (Kugla))
sobota, 11. junij 2022
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji

Za nami je
sobota, 4. december 2021
Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom (Medvedova konta - Debela peč)
nedelja, 21. november 2021
Goličica ( Mlinarica - Goličica)

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Sotinski breg - Kugla
Tabor mladih planincev pri Veliki Nedelji

Debela peč ali Pršivec nad Bohinjskim jezerom
Lunin pohod: Savci – Ritmerk – Strjanci - Savci
Kraški rob
Planina Blato - Adam, Eva, Prevalski stog
Lunin pohod: Ormož - Velika Nedelja – Kogel - Ormož
Viševnik

Čas življenja poteka ob neštetih težavah.
Casibus innumeris decurrunt tempora vitae.

Platon
V vsakem od nas je pričakovanje, ki ga imenujemo upanje.