Taborni časopis Podvolovljek 2020 Izlet Poletni tabor Podvolovljek: V rubriki Dogodki je na voljo taborni časopis Podvolovljek 2020. Prispevke udeležencev je zbrala Stanka, povezala in uredila pa Nuša. Poglejte kje smo bili in kaj se nam je dogajalo.
fotografije Izlet Poletni tabor Podvolovljek: na povezavi tabor so moje fotografije iz letošnjega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Prestavitev izleta Izlet Kopitnik (z vlakom): Na osnovi priporočil za zmanjšanje tveganj za okužbo s korona virusom, odpovedujemo izlet. Če se bodo stvari umirile, bomo izlet predvidoma izvedli 6. junija 2020.
Taborni časopis 2019 Izlet Poletni tabor v Podljubelju: V zavihku Dogodki so v Tabornem časopisu zbrani dogodki, vtisi in prispevki iz Poletnega tabora 2019 v Podljubelju.
poletni planinski tabor Izlet Poletni tabor v Podljubelju: na povezavi 40.tabor so objavljene moje fotografije iz planinskega tabora. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Preselili smo se v
Skolibrovo ulico 12 (nasproti župnišča).

Za vas pripravljamo
sobota, 14. avgust 2021
Škrlatica
sreda, 18. avgust 2021
Prečenje Planica - Pokljuka
sobota, 21. avgust 2021
Gran Paradiso
nedelja, 22. avgust 2021

Za nami je
nedelja, 1. avgust 2021
Okrešelj – Rinke - Skuta
sobota, 31. julij 2021
Triglav (čez Prag)

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Zahteva za namenitev dela dohodnine

Če želite del svoje dohodnine nameniti našemu društvu, to storite tako, da vpišete svoje davčne podatke na: Podari del dohodnine športu, ki ga izpolnite ter oddate zahtevo.
V rubriko Odstotek, ki ga želim nameniti lahko izberete do 1% dohodnine, ki vam bo odmerjena za leto 2020 in za nadaljnja davčna leta.
Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1% dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Škrlatica
Prečenje Planica - Pokljuka
Gran Paradiso
Grossvenediger 3666m
Julijci - krog iz Zadnjice
JULIANA TRAIL - etapa 13: Kobarid – Bovec
Dan planincev Podravja na Rogli
Po Slovenski planinski poti
Lunin pohod: Podgorci – Preclava - Podgorci

Okrešelj – Rinke - Skuta
Triglav (čez Prag)
Brana
42. poletni tabor za osnovno in srednješolce v Mojstrani
Jalovec z Vršiča
Po Ormoški planinski poti
Kriški podi s Klubom Ormoških študentov
Lunin pohod na Donačko Goro
Pohorje na prvi poletni dan
Ratitovec

Armenski pregovor
Nekaterih besed se niti z medom ne dajo pogoltniti.

Oscar Wilde
Kdo je cinik? Človek, ki pozna ceno vsega in vrednost ničesar.